Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Il Mercato

🇪🇬Egypte
Sharm El Sheikh
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Sharm El Sheikh? Il Mercato is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 215 reizigers beoordelen Il Mercato gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Il Mercato, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Il Mercato vandaag nog!

Il Mercato is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 december 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 484

Bekijk ook deze aanbiedingen

SENTIDO Unique Blue Resort

Ben je op zoek naar een luxe en ontspannen vakantie op Kreta? Het 5-sterren Unique Blue Resort, exclusief voor volwassenen, ligt direct aan het prachtige zandstrand van Amnissos, nabij het bruisende centrum van Heraklion. Dit boetiekhotel combineert een boho-chique esthetiek met moderne faciliteiten en biedt een serene omgeving met adembenemend uitzicht op de Kretenzische Zee. Geniet van stijlvolle kamers, uitstekende gastronomie en op maat gemaakte services voor een onvergetelijke ervaring. Boek vandaag nog je verblijf en ontdek het zelf!

Vanaf

€ 957

Yartan Boutique Hotel

Soort:

Ik kijk heel erg uit naar mijn verblijf in het prachtige Yartan Boutique Hotel. Het ligt in het hart van Artà, een van de meest schilderachtige plaatsjes van Mallorca. Hierdoor kan ik vast heel makkelijk contact maken met de lokale bevolking, daar word ik altijd zo vrolijk van. Vaak vertellen ze me dan over hun lievelingsgerecht, of ze geven me tips voor een leuk marktje of verscholen baaitje. 

Omdat het hotel in een landhuis uit de 18e eeuw gevestigd is, word ik bij aankomst meteen verrast door de meest pittoreske tuin met fantastische details. Groene luiken voor de ramen die voor Mallorca zo typerend zijn, water dat uit pijpjes uit de muur stroomt en ... Zie ik daar nu een wensput? Als ik het huis binnenloop, krijg ik nog meer kippenvel van blijdschap, dan dat ik al had. Houten balken tegen het plafond, een sierlijke trap naar boven ... Mijn hart maakt een sprongetje als René vraagt of ik de wijnkelder wil zien. Natuurlijk, dat wil ik!

Mijn kamer is al net zo bijzonder: niet alleen aan de buitenkant zitten luiken, maar ook binnen. Verder zie ik diverse nisjes, bogen, klassieke deuren met idem deurklink en alles is heel mooi afgewerkt en zeer modern ingericht. Hier komt oud en nieuw helemaal perfect samen.

Artà staat bekend om het prachtige heiligdom van Sant Salvador uit de 14e eeuw. Hier ga ik zeker een kijkje nemen. De tuin moet prachtig zijn en het uitzicht boven schitterend. En ik ga diverse strandjes bezoeken, waaronder Cala Torta, op nog geen 25 minuutjes rijden. Dit natuurlijke strand ligt in een kleine baai, dus ik ben erg benieuwd. Iedere dag drink ik bij terugkomst in het hotel graag een glaasje gin of palo, likeur, uit Artà of een lekker glaasje wijn. Misschien ga ik ook nog wel leren hoe ik een traditionele tas kan maken van palmbladeren. Dat is bijna een must nu ik in deze regio op reis ben.

Vanaf

€ 1.305