Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Helnan Marina Sharm

🇪🇬Egypte
Sharm El Sheikh
hotel
Volpension
Verblijven in een aangename accommodatie in Sharm El Sheikh? Hotel Helnan Marina Sharm is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3674 reizigers beoordelen Hotel Helnan Marina Sharm gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Helnan Marina Sharm, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Hotel Helnan Marina Sharm vandaag nog!

Helnan Marina Sharm is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

27 januari 2027, 8 dgn
Amsterdam
 710

Bekijk ook deze aanbiedingen

Emerald Appartementen

Emerald Appartementen is zo'n fijn, gemoedelijk familiecomplex waar je je meteen thuis voelt. Je verblijft hier op steenworp afstand van het strand, met in de verzorgde tuin nette appartementen, meerdere zwembaden en een gezellige pool- en snackbar voor een koel drankje of iets lekkers tussendoor. Ook handig: er zit een supermarkt om de hoek en je vindt verschillende bars en restaurants op loopafstand. Zin om eropuit te gaan? Met de bus ben je in ongeveer 20 minuten in Rhodos-Stad, ideaal voor een middag slenteren door de oude straatjes, shoppen of een terrasje pakken. Maar eerlijk: met dat relaxte zwembadgevoel en alles zo dichtbij, is “een dagje niks” hier minstens zo verleidelijk. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 279

Viva Dominicus Palace by Wyndham

Het eenvoudige, charmante resort Viva Dominicus Palace by Wyndham op de Dominicaanse Republiek ligt vlak aan het brede strand nabij Bayahibe. En dicht bij Dominicus, een gezellige plaats met leuke winkels en een flinke portie couleur locale. Die couleur locale wordt ook doorgetrokken naar het hotel, dat je met zijn vele palmbomen een zalig Caribisch gevoel geeft. Je dineert sfeervol in het buffetrestaurant. En als gast van Viva Dominicus Palace by Wyndham maak je bovendien gebruik van de faciliteiten van het ernaast gelegen zusterhotel Viva Dominicus Beach by Wyndham. Hoe fijn is dat.

Vanaf

 1.377

Quinta dos I’s

Soort:

“Obrigada” zeg ik met een glimlach, terwijl Carla een glas lokale wijn voor me inschenkt en nog wat heerlijke Portugese bladerdeeghapjes op tafel zet. Ik merk aan alles dat Carla en haar man Nuno de betekenis van Portugese gastvrijheid helemaal hebben begrepen. Het maakt me bijna jaloers als ik het verhaal hoor hoe Quinta dos I's tot stand is gekomen. Het traditionele landhuis hebben ze overgenomen van familie en er vervolgens een Bed & Breakfast van gemaakt. Ze hebben het volledig gerenoveerd, maar toch het authentieke karakter weten te behouden.

Hoewel het altijd voelt als thuiskomen in de Algarve, ontdek ik toch elke keer weer nieuwe plekjes. Na een rondleiding door de Quinta ben ik er vrijwel direct over uit. Quinta dos I's wil ik toevoegen aan mijn lijstje met nieuwe ontdekkingen! Wanneer ik vraag of Carla en Nuno tips hebben hoe ik de buurt het beste kan verkennen, springt Nuno op en komt hij na een minuut terug met een fiets aan de hand. Ik twijfel even als ik denk aan het schitterende zwembad in de tuin. Een verfrissende duik kan ik wel gebruiken. Maar eerst ga ik de omgeving verkennen…

Vanaf

 529

Invisa Aparthotel Casa Luis

Soort:

Invisa Aparthotel Casa Luis is een fijn adres voor een heerlijke vakantie op een rustige plek in Santa Eulalia. Het wordt gerund door een familie, de sfeer is gemoedelijk en de ligging perfect. Net buiten het centrum, maar je kunt gemakkelijk de gezelligheid in het centrum opzoeken.

Je geniet hier van twee zwembaden die voor iedereen toegankelijk zijn en er is een adults only zwembad op het dak met een schitterend uitzicht over de omgeving. Voor kleine kinderen is er een kleurrijke splashpool, waar zij de hele dag kunnen spelen. De appartementen en studio's zijn netjes onderhouden en erg comfortabel om heerlijk in uit te rusten of samen te proosten op het balkon na een dag zon en zee.

Je gaat vast ook naar Ibiza om wat van het eiland te zien. In Santa Eulalia kun je wandelen langs de rivier, het kerkje bovenop de heuvel bewonderen en door het centrum slenteren. Ben je op zoek naar de mooiste strandjes, bezoek dan zeker Cala Saladeta en Cala Conta. 

Vanaf

 635