Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

SPLASHWORLD Coral Sea Waterworld

🇪🇬Egypte
Nabq Bay
hotel
All Inclusive
Spetterend waterpret voor het hele gezin. Suis van supersnelle glijbanen, dobber in een band op de Lazy River en geniet van alle andere waterattracties. Ook aan de kleine waterratjes is gedacht; met een waterspuitpark en miniglijbanen willen ze de hele dag wel in het water blijven. En wil je een dagje geen glijbaan, sla dan eens een balletje op de tennisbaan of huur een dag een surfboard of waterfiets. Lekker relaxen op het strand is ook een goed idee.

SPLASHWORLD Coral Sea Waterworld is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 december 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 695

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Quinta Pedra dos Bicos

Soort:
Appartementen Quinta Pedra dos Bicos is een populair verblijf in Albufeira. Het heeft een centrale ligging en de levendige strip vind je hier op loopafstand. Ook voor een dagje strand hoef je nooit ver weg. Het strand bevindt zich op slechts enkele minuten lopen. Hoe heerlijk is dat!

Voor afkoeling kun je ook lekker bij de accommodatie blijven. Er zijn twee fijne buitenzwembaden en aparte kinderbaden voor de kleintjes. Dit alles is omgeven door een groen grasveld met genoeg schaduwplekken onder de vele loofbomen. De Portugees ingerichte appartementen zijn ruim en voorzien van alle gemakken. Geniet van de rust en het uitzicht vanaf je eigen balkon of terras.

Vanaf

€ 510

Hotel Kaila Krizantem

Soort:

Hotel Krizantem ligt net buiten het centrum van Alanya. Je verblijft hier op basis van All-Inclusive en het strand ligt direct aan de overkant van de weg. Of je nu wilt relaxen onder de zon, spelen met de kinderen of gewoon genieten van het gemak, dit hotel biedt het allemaal.

Of je nu komt voor wat actie of juist rust, je zit hier goed. Je ligt heerlijk in het Turkse zonnetje aan het zwembad met een drankje in je hand. Kinderen vermaken zich bij de waterglijbaan in het zwembad of in de miniclub. Ook binnen is er van alles te doen: een traditionele hamam, een sauna en zelfs een fitnessruimte. Je hoeft het terrein eigenlijk niet af om een ontspannen dag te hebben.

Trek je er toch op uit, dan ontdek je al snel hoe veelzijdig de omgeving is. Met de dolmuş ben je zó in het centrum van Alanya, maar wandelen langs de kust kan ook. Beklim het oude kasteel van Alanya voor een panoramisch uitzicht of dwaal door de smalle straatjes van de oude stad. Bezoek de Damlatas-grot met zijn indrukwekkende druipsteenformaties en vergeet vooral de haven niet, waar je wandelt langs kleurrijke bootjes en gezellige terrassen.

's Avonds keer je terug naar het hotel, waar het buffet alweer klaarstaat en de lichten rondom het zwembad zorgen voor een gezellige vakantiesfeer. Maak daarna nog een avondwandeling over de boulevard, of drink een koud drankje aan de bar.

Vanaf

€ 531

Fiss Suites ALPS

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Fiss? Fiss Suites by ALPS RESORTS is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 92 reizigers beoordelen Fiss Suites by ALPS RESORTS gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Fiss Suites by ALPS RESORTS, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Fiss Suites by ALPS RESORTS vandaag nog!

Vanaf

€ 2.304

Finca el Lance

Soort:
Eigenaren Ernst en Brigitte, hebben mij uitgenodigd om een weekje te vertoeven bij hun unieke adresje Finca el Lance vlakbij het dorpje El Tanque. Daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen. Met trots vertelde ze mij aan de telefoon over hun prachtige plekje met uitzicht over zee, veel privacy en weg van de massa. Eindelijk is de week aangebroken en daar zit ik dan, op mijn eigen privéterras met een geweldig uitzicht over de azuurblauwe zee. Ik voel me een enorme geluksvogel hier op het Spaanse eiland Tenerife.

Ik zit hier namelijk in mijn eeuwenoude privé casa gemaakt van prachtige oude stenen en ben omgeven door een uitgestrekte tropische tuin. Vanaf mijn terras kijk ik ver uit over de zee, terwijl de barbecue zachtjes warm staat te worden. Je loopt hier eigenlijk letterlijk warm voor deze plek. Binnen loop je over de terracottavloeren met je blote voeten langs de open haard.

De barbecue is er nog niet klaar voor, besluit ik en trek mijn slippers aan. Ik ga nog even een wandeling maken over een van de kronkelpaadjes in de tuin van 5000m2. Er is nog zoveel te zien hier: de vele zitjes, bankjes, planten, de bloemen. En het uitzicht! Het is hier prachtig!

Vanaf

€ 592