Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Jaz Bluemarine

🇪🇬Egypte
Sahl Hasheesh
hotel
All Inclusive
Spetterend plezier in Egypte voor iedereen in Hotel Jaz Bluemarine in Hurghada. Kinderen vermaken zich prima in een van de aquaparken, in de miniclub of met lekker pootje baden in zee. Voor de ouders lonkt de spa of toch liever eerst met een surfplank het water op? Op het strand of bij het zwembad is plaats genoeg om even ongestoord te relaxen. De keuze is enorm. Kortom; alle faciliteiten voor een topvakantie met de hele familie. Duurde de vakantie maar wat langer.

Jaz Bluemarine is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 juni 2026, 8 dgn
Amsterdam
 855

Bekijk ook deze aanbiedingen

Grecotel Meli Palace

Loungen, zonnen en genieten in een vakantieparadijsje… Dat is een vakantie in Grecotel Meli Palace, vlak bij Sissi. Wanneer je een verblijf in dit hotel boekt, is dat niet alleen feest voor jou, maar voor je hele gezin. Aan iedereen is namelijk gedacht. Waar jij geniet van de loungesfeer en relaxte vibe, vermaken je jongere of oudere kids zich in de miniclub, midiclub of teenageclub. Ook op sportief gebied kun je hier je hart ophalen. Natuurlijk is goed eten ook belangrijk en wil je graag dat je kinderen ook lekker kunnen smullen? Geen probleem; met het uitgebreide All Inclusive concept schuif je zorgeloos aan om te genieten van de lekkerste gerechten. Er zit altijd wel iets lekkers voor iedereen bij. Relaxt toch? Wij wensen je alvast een fijne vakantie!

Vanaf

 942

Appartementen Olympic Villas

Bovenop de caldera (krater) van Santorini, liggen de authentieke Secrets appartementen van Olympic Villas. Doordat de Caldera een beschermd gebied is, gelden hier strikte bouwregels en heeft het romantische plaatsje Oia, zijn unieke charme volledig behouden. Waar talloze mensen naar Oia komen om hier van de betoverende zonsondergang te genieten, kun jij vanaf het zwembadterras al wegdromen bij dit adembenemende tafereel.

De karakteristieke kamers in de nieuwe gebouwen kunnen uitzicht hebben op de eilandjes Ios, Sikinos en Folegandros of de indrukwekkende Caldera. Het is een unieke ervaring om in de traditional houses te verblijven. Deze kamers zijn meer dan 150 jaar oud en zijn gebouwd toen het nog makkelijker was om de berg uit te graven dan om bouwmaterialen de berg op te krijgen. Toentertijd kon dat tenslotte alleen nog per ezel.

's Avonds verandert het eiland in een nog romantischere plek en kun je van de mooiste vergezichten genieten. In ongeveer een kwartiertje wandelen is het prachtige plaatsje Oia te bereiken. Het dorpje ligt op een 300 meter hoge rots en het uitzicht over zee is het meest gefotografeerde stukje van Santorini. Wanneer je zelf door de smalle straatjes slentert, zul je begrijpen waarom: de kleine witte huisjes met blauwe luiken en daken in contract met heldere blauwe zee, zijn werkelijk betoverend.

Vanaf

 605