Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Albatros Sharm Resort

🇪🇬Egypte
Ras Um El Sid
hotel
All Inclusive
Albatros Sharm Resort (voorheen Beach Albatros) is hooggelegen in de baai van Sharm Elmaya en biedt u een panoramisch uitzicht over de Rode Zee. Het is hier niet alleen genieten van het uitzicht, maar ook van het heerlijke zwembad, de fijne keuken, de gezellige bars en natuurlijk van de leuke activiteiten die door het eigen professionele animatieteam worden georganiseerd.

Albatros Sharm Resort is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 maart 2026, 8 dgn
Amsterdam
 598

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Calypso

Hotel Calypso straalt na een opfrisbeurt van de faciliteiten weer een moderne, maar nog altijd knusse sfeer uit. De rustige ligging is onveranderd: je wandelt zo het gezellige centrum van Matala in of naar het strand. In de groene tuin met zwembad is het heerlijk ontspannen op een ligbedje onder de parasol. Ontbijt en diner zijn inbegrepen en worden met zorg geserveerd in het restaurant van dit kleinschalige, gemoedelijke hotel. Een fijne plek voor een onbezorgde zonvakantie!

Vanaf

 563

Fliana

Soort:
Dit hotel ligt op een mooi helling in een rustig gebied. Ervaar zelf de goede service waar dit hotel om bekend staat. Het centrum bevindt zich op loopafstand van het hotel. Bij terugkomst kun je je in de watten latten leggen in de wellness door het vriendelijke personeel. Neem het fantastische uitzicht in je op vanuit de jacuzzi. Of neem een duik in het verwarmde binnenzwembad. 's Avonds is het culinair genieten in het restaurant. Bij dit hotel kom je niets te kort!

Vanaf

 703

Palazzo Lecce

Soort:

Wanneer ik wandel door de smalle straatjes van Lecce, kijk ik mijn ogen uit. Net als Rome is deze stad één groot openluchtmuseum met prachtige gebouwen, kerkjes en pleinen. Wauw! En weet je wat nou zo leuk is? Mijn bed & breakfast is hier vlakbij, maar ligt toch op een rustig plekje. Ik slaap namelijk in een historisch pand dat ooit een privéwoning was van een adellijke familie: Palazzo Lecce. Wat mij betreft de ideale uitvalsbasis om de omgeving te ontdekken.

Palazzo Lecce heeft zes ruime kamers, verspreid over twee verdiepingen. De kamers hebben een moderne inrichting met klassieke Griekse en Latijnse elementen. Prachtig, maar het allermooist is misschien wel het dakterras. Vanaf hier heb je niet alleen een schitterend uitzicht over de oude stad van Lecce, maar er is ook een fijn zwembad. De perfecte plek voor ontspanning, net als de wellnessruimte trouwens. Ga je de deur uit? Breng dan een bezoek aan Pasticceria Natale, de bekendste banketbakker van het dorp, of drink een espressino bij All'Ombra del Barocco. Dat is een typisch Pugliese koffievariant. Mmm!

Vanaf

 958