Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

SPLASHWORLD Coral Sea Waterworld

🇪🇬Egypte
Nabq Bay
hotel
All Inclusive
Spetterend waterpret voor het hele gezin. Suis van supersnelle glijbanen, dobber in een band op de Lazy River en geniet van alle andere waterattracties. Ook aan de kleine waterratjes is gedacht; met een waterspuitpark en miniglijbanen willen ze de hele dag wel in het water blijven. En wil je een dagje geen glijbaan, sla dan eens een balletje op de tennisbaan of huur een dag een surfboard of waterfiets. Lekker relaxen op het strand is ook een goed idee.

SPLASHWORLD Coral Sea Waterworld is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

25 september 2026, 8 dgn
Eindhoven
 1.082

Bekijk ook deze aanbiedingen

Sa Pedra Hotel

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Olbia? Hotel Sa Pedra Hotel is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2662 reizigers beoordelen Hotel Sa Pedra Hotel gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Sa Pedra Hotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Sa Pedra Hotel vandaag nog!

Vanaf

 520

Duas Nacoes

Soort:
Duas Naçoes is een budgethotel met een super centrale ligging. Ideaal voor diegenen die niet veel waarde hechten aan kwaliteit, maar wel voor een scherpe prijs op een toplocatie willen verblijven. Het hotel ligt midden in het levendige hart van de stad, de wijk Baixa. Dat wordt dus ongestoord slenteren langs winkels en terrassen over de gemozaïekte straten van deze levendige wijk. De combinatie van kleine boetiekjes en modeketens met internationale allure heeft ook op de inwoners van Lissabon grote aantrekkingskracht. Vanuit het hotel zijn alle bezienswaardigheden die je tijdens een stedentrip wilt afvinken te voet bereikbaar. Of je nu belandt op Praça Rossio, Praça Cómercio of Praça da Fiqueira, struinend door de stad vind je vanzelf een Portugees paradijsje.

Vanaf

 269

Cala d’Or

Soort:
Toe aan zon en ontspanning op Gran Canaria? In het levendige Puerto Rico verblijf je in het 3-sterren Aparthotel Cala d Or. Dit fijne aparthotel ligt op een heuvel met uitzicht over de omgeving en biedt een relaxte vakantiesfeer. Overdag geniet je van de zon bij het zwembad en ’s avonds wandel je richting het centrum voor gezelligheid. Dankzij de ruime opzet voelt het hier al snel vertrouwd. Met gratis WiFi blijf je eenvoudig verbonden tijdens je verblijf. Hier combineer je vrijheid met een zonnige ligging. Boek snel bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 386