Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Jaz Royal Palmariva

🇪🇬Egypte
Makadi Bay
hotel
Logies en ontbijt
Dit resort ligt direct aan de schitterende baai van Makadi, met een privéstrand en kraakhelder water. Snorkelen, duiken, watersport of gewoon relaxen aan het zwembad? Jij kiest. Met het All Inclusive concept geniet je van wereldse smaken in meerdere restaurants en bars. Na een zonnige dag kom je helemaal tot rust in een moderne kamer met uitzicht op het zwembad of de tropische tuin. Ook sportievelingen komen hier aan hun trekken sla een balletje op de tennis of squashbaan, train in de fitnessruimte of probeer de boogschietbaan eens uit. Luxe, avontuur en ontspanning – helemaal op jouw manier.

Jaz Royal Palmariva is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 juli 2026, 8 dgn
Eindhoven
 1.385

Bekijk ook deze aanbiedingen

CHC Athina Palace Resort & Spa

Ben jij een ochtendmens? Je wordt het bij CHC Athina Palace Resort vanzelf, want met dat uitgebreide ontbijt op een terras met zeezicht, beginnen de dagen gelijk goed. Dit hotel in Ligaria is bekroond met maar liefst 5 sterren en alleen al vanwege de prachtige ligging zijn deze sterren dik verdiend. Maar er is meer: strandliefhebbers, sportievelingen, zonaanbidders en gezinnen met kinderen, voor iedereen is hier wel iets te beleven!Ontdek meer over dit tophotel door verder te lezen, of boek direct jouw vakantie bij Athina Palace Resort. Dan ontvangen we je binnenkort graag op het zonnige Kreta!

Vanaf

 635

Estrella De Mar

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Roquetas De Mar? Appartement Estrella de Mar is een comfortabel 2-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2180 reizigers beoordelen Appartement Estrella de Mar gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Estrella de Mar, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Estrella de Mar vandaag nog!

Vanaf

 319

Casa de Hilario

Soort:
Zelden kom je ze tegen: mensen die vele balletjes hoog weten te houden. José, de eigenaar van Casa de Hilario, is zo iemand. Ik was behoorlijk onder de indruk van wat hij allemaal voor elkaar gekregen had in de afgelopen paar jaar. Hij is eigenaar van één van Lanzarote´s allerbeste restaurants, en bezit ook nog eens twee hotels. Waarvan El Hilario met stip de mooiste is.

Met veel gevoel voor stijl liet hij een oude boerderij uit 1730 omtoveren tot een kleinschalig en gemoedelijk hotel. Uiteraard met een zwembadje en een terrasje vol met cactussen. Helemaal af, zou je denken. Maar zo zit José niet in elkaar. Hij wilde niet zomaar het zoveelste hotel op het eiland bouwen, dit moest iets bijzonders worden. Dus liet hij voor elke kamer een kunstenaar komen. Met als resultaat dat geen één kamer hetzelfde is, en iedere ruimte in het hotel een geheel eigen sfeer en stijl bezit. Mijn korte verblijf in Casa Hilario smaakt zeker naar meer!

Vanaf

 681