Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Pickalbatros Albatros Palace

🇪🇬Egypte
Hurghada
Resort
All Inclusive
Zin in een luxe zonvakantie met het hele gezin? Waar van alles te doen is voor jong en oud? Dan is Pickalbatros Palace wat voor jou! Dit 5-sterrenhotel in Hurghada heeft alles in huis voor dé ultieme strandvakantie. Het hotel ligt direct aan een prachtig zandstrand met een eigen pier en beschikt over topfaciliteiten, waaronder meerdere zwembaden, een uitgebreid wellnesscenter, sportactiviteiten en volop kindervertier. En het leuke is: je hebt toegang tot het spectaculaire aquapark van het naastgelegen Beach Albatros Resort. Ook de keuze aan eten en drinken is enorm: 5 restaurants en maar liefst 8 bars! Iedereen zal zich hier op-en-top vermaken. Wil je een onvergetelijke vakantie beleven in Egypte? Boek dan snel je verblijf in Pickalbatros Palace Resort bij D-reizen!

Pickalbatros Albatros Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 januari 2027, 8 dgn
Keulen
 628

Bekijk ook deze aanbiedingen

Olival de Sao Filipe

Soort:
Toen koning Filips II in de 16e eeuw een fort bouwde, dat de haven en het achterland van de stad Setúbal moest beschermen, had niemand kunnen bedenken dat jaren later Jaap en Jeanine er zouden neerstrijken. Wat vast ook niemand had bedacht, was dat ze de twee authentieke molens vlakbij het fort zouden delen met gasten. Waar men geniet van het Portugese landleven, de zee én de stad. Na het overlijden van Jaap is de dagelijkse zorg voor dit paradijs in goede handen gekomen van een echtpaar, dat met alle liefde de droom van de Nederlandse eigenaren voortzet.

De eerste keer dat ik dit bijzondere huis (of eigenlijk moet ik moinhos zeggen) bezocht, staat me nog goed bij. Vlakbij het fort, in de grote oude olijfboomgaard met de mooie waterput, was ik gestopt. Jaap had me verteld dat ik via de steile slingerweg verder omhoog moest rijden. Op het hoogste punt van de berg zou ik vanzelf stoppen als ik de twee Portugese witte molens zag, die uitkijken over het kasteel, de stad Setúbal, de rivier de Sado, het schiereiland Troia, de zee en het natuurgebied Serra da Arrábida. En hij had gelijk. Want ik sta hier voor de authentieke molens en het riante huis in de zon. De olijfbomen waaien zacht en ik kan niet kiezen.  Eigenlijk wil ik de hele dag naar dit uitzicht kijken, maar de gedachte aan de eeuwenoude moinhos schopt alles in de war. "Kom, ik breng je naar je molen en dan kijk je even rond. En daarna strijk je neer in de tuin voor de beste views, zolang als je wilt", lacht Jaap.

De ronde kamers, de eeuwenoude muren, de prachtige doorkijkjes en witte trappetjes, de tuin, de terrassen met de grote tafels en de warme sfeer... Op het terras geef ik mijn ogen langzaam nog meer de kost. Ze beginnen te stralen. Samen met de zon. En ook dat had Koning Filips jaren geleden nooit kunnen bedenken. Ik voel me de koning te rijk, precies dat.

Vanaf

 600

Amfora Plava Laguna

Soort:
Dit grote vakantiepark is enkele jaren geleden gerenoveerd, en ligt op een groen schiereiland. Aan de ene kant zie je de zee, aan de andere kant de lagune. Dit is een ideale vakantiebestemming voor het hele gezin of een groep vrienden.

Vanaf

 277

Ellotis Beach

Soms kom je op een plekje waar je het liefst nooit meer weg wilt. Ellotis Beach is zo'n plek. Met uitzicht op zee, vanaf het strand, het zwembad én de taverna, is het hier genieten van begin tot eind. Terwijl de zon langzaam zakt achter de bergen, schuif ik aan bij restaurant Almy. Stratos begroet me meteen: “Eliza! Jij móét de pasta met garnalen proberen.” Zijn enthousiasme is aanstekelijk, dus ik zeg ja. Terwijl ik wacht, luister ik naar zachte Griekse muziek en kijk ik hoe de lucht steeds roder kleurt. Op dat moment weet ik: dit is mijn nieuwe favoriete plek.

Ellotis Beach is een kleinschalige accommodatie direct aan het strand, waar rust en gemak samenkomen. Als gast mag je gratis gebruikmaken van de ligbedden en parasols op het strand aan de overkant van de weg. Het kleine zwembad met uitzicht op zee is een heerlijke plek om af te koelen, en bij de bijbehorende taverna Almy geniet je de hele dag van huisgemaakte Griekse gerechten. Ontbijt is hier ook mogelijk. De ligging is ideaal: op 20 minuten lopen van het gezellige Kalyves en een uurtje wandelen van het iets grotere Almyrida. Een fijn adres voor een ontspannen vakantie aan de kust van Kreta.

Vanaf

 531