Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

New President Zamalek

New President Zamalek

Op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Caïro? Het 2-sterren New President Hotel Cairo, gelegen in de chique wijk Zamalek aan de oevers van de Nijl, biedt een ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de stad. Met modern ingerichte kamers, een eigen restaurant en gemakkelijke toegang tot de belangrijkste bezienswaardigheden, is dit hotel perfect voor zowel ontspanning als avontuur. Begin je dag met een heerlijk ontbijt en ontdek de rijke geschiedenis en cultuur van Caïro. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Prijzen vergelijken

New President Zamalek is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  522

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Plus Fariones

Soort:
Appartementen Plus Fariones ligt op een centrale plek in Puerto del Carmen. Na een klein stukje wandelen kom je aan op het lange, brede strand en ook de wandelboulevard ligt om de hoek. Gezellige restaurantjes en leuke winkels bevinden zich eveneens op loopafstand, net als winkelcentrum Biosfera Plaza.

De appartementen van Fariones zijn netjes ingericht. De mooi aangelegde tuin is perfect voor een heerlijke middag in de zon. Om tussendoor af te koelen is er een zwembad en een bar waar voor smakelijke, koele drankjes gezorgd wordt. Iedere ochtend staat er een vers ontbijt voor je klaar, erg luxe om de dag zo te beginnen! Voor kinderen is er een speeltuin waar zij hun energie kwijt kunnen. Kom zelf tot rust in de jacuzzi, op het mooi aangelegde zonneterras ernaast, of op het luxe adults only terras.

Vanaf

 546

Fly & Go Kassandra Appartementen

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/rhodos/) In dit eenvoudige, doch nette complex heerst een gemoedelijke sfeer. De ruime appartementen, de hotelfaciliteiten en de goede ligging maken dat je je hier prima zult vermaken. En met je huurauto kun je het hele eiland ontdekken.

Vanaf

 441