Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Blue Ivy en Suites

The Blue Ivy en Suites

Verblijven in een aangename accommodatie in Protaras? Hotel The Blue Ivy en Suites is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3071 reizigers beoordelen Hotel The Blue Ivy en Suites gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel The Blue Ivy en Suites, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Hotel The Blue Ivy en Suites vandaag nog!

Prijzen vergelijken

The Blue Ivy en Suites is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  637

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Petit Palace Puerta Del Sol

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Madrid? Het 3-sterrenhotel Petit Palace Puerta del Sol biedt de perfecte uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Gelegen aan de Calle del Arenal, op slechts enkele stappen van het iconische Puerta del Sol, bevind je je midden in het bruisende centrum van de stad. De moderne kamers zijn voorzien van alle gemakken, zoals airconditioning, een minibar en een eigen badkamer met haardroger. Begin je dag met een heerlijk ontbijtbuffet en ontdek de nabijgelegen bezienswaardigheden zoals Plaza Mayor en het Koninklijk Paleis. Ervaar het beste van Madrid en boek je verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 279

Royal Atlantis Icon

Soort:
Een vakantie aan de Turkse Rivièra boordevol luxe? Het 5-sterren Royal Atlantis Icon in Side, geopend in 2025, combineert stijlvol design met een uitgebreid all-inclusive programma en talloze recreatiemogelijkheden. Met aquaparken voor zowel kinderen als volwassenen is dit resort een paradijs voor het hele gezin. Geniet van de zon op het privéstrand of ontspan in de weelderige tuin. De ruime kamers en uitstekende service zorgen voor een onvergetelijk verblijf. Boek nu je vakantie bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 484

Palagio di Orio

In de 17e eeuw komt edelman Angelo Orio, een Venetiaanse soldaat en bekend en gerespecteerd advocaat, vanuit Italië naar Lefkas. Het duurt niet lang of de man wordt minister-president. Hij bouwt er zijn lievelingsplek: een paleis dat de sfeer en omgeving van Venetië en Lefkas ademt. Hij bouwt Palagio di Orio.

Je ziet het al van verre liggen: trots prijkt Palagio di Orio bovenop de heuvel, uitkijkend over de bergen van Epirus's Akarnania en in de verte de zee. Als ik de ommuurde binnenplaats oprijd voel ik me meteen een beetje koninklijk. Niet edelman Angelo Orio, maar de minstens zo trotse eigenaar Ioannis Gligoris staat me op te wachten. Het duurt niet lang of je snapt waarom Angelo Orio eeuwen geleden voor deze plek koos. 'Laten we een stukje lopen,' zegt Ioannis. Van het paleis zijn drie luxe villa's gemaakt, inclusief een privé zwembad. Mijn mond valt open als ik het zie. 'Dus dit is dan nu echt van mij?' zeg ik. Ioannis knikt, 'Voor een week,' zegt hij en glimlacht. 'Of twee…', vul ik snel aan. En gedurende mijn tijd hier kan ik altijd terecht voor boottripjes bij Ioannis, want hij doet alles om het je zo aangenaam mogelijk te maken.Wat een heerlijkheid!

Vanaf

 1.210