Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

TUI TIME TO SMILE Aliathon Village

🇨🇾Cyprus
Paphos
appartement
Logies
Zodra je over de drempel stapt, ervaar je het direct. Een op en top vakantiegevoel met het comfort van thuis. Een moderne keuken, comfortabele bedden en het zwembad voor de deur. Genieten in alle vrijheid en ook nog eens heel betaalbaar. Je beschikt over je eigen Nespresso apparaat en een inloopdouche met stortdouche. En je hebt het gemak van onze Nederlandse service host. Hij of zij staat zes dagen per week voor je klaar. Van tips over dat ene leuke restaurant tot hulp bij het regelen van een taxibus. Wordt het een dag relaxen aan het zwembad of op pad om Cyprus te verkennen? Dat bepaal je helemaal zelf. Ideaal voor stellen én families. Dé plek om samen mooie herinneringen te maken.

TUI TIME TO SMILE Aliathon Village is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
€ 1.094

Bekijk ook deze aanbiedingen

NH Maastricht

Soort:
Dit is het ideale hotel voor de autoreiziger. Het ligt aan de rand van Maastricht, naast het Maastricht Exhibition & Congress Center (MECC) en station Randwyck. Na een dagje shoppen in het gezellige centrum van Maastricht relax je in de spa, doe je een workout in de fitness of geniet je van een cocktail in de bar. Er is een bushalte voor de deur, waardoor je in no time in het centrum staat. Toch liever met de trein naar Maastricht? Treinstation Randwyck is slechts 300 meter verderop. Vanuit hier is het slechts 1 halte naar station Maastricht.

Vanaf

€ 618

Hotel H10 Costa Mogán

Soort:

Met een directe toegang tot het strandje van Playa del Cura is H10 Costa Mogán een schot in de roos voor de echte strandliefhebbers. Zeker met een ligging tussen Amadores en Puerto de Mogan, waar mooie stranden te vinden zijn en je nog volledig kunt genieten van het onbezorgde beach life.

De juniorsuites zijn modern ingericht, het eten is heerlijk en bij het zwembad kun je de hele dag ontspannen op een ligbedje. Bovendien heb je vanaf het terras bij het zwembad een mooi uitzicht over de baai. Dit wordt een heerlijke tijd op het mooie Gran Canaria.

Vanaf

€ 829

Hotel Rural C’as Pla

Soort:
'Hier heerst het relaxte leven', mijn goede vriend Pepe en ik hebben het vaak over de unieke sfeer op Ibiza. Vroeger streken er veel hippies neer, tegenwoordig minder, maar toch is die relaxte sfeer in de lucht blijven hangen. 'We genieten gewoon van het leven', lacht Pepe. Ik glimlach en kijk om me heen. Want ook hier bij Hotel Rural C'as Pla voel ik hetzelfde, maar dan in een luxere variant.

Vlak bij de haven van Sant Miguel ligt hotel Rural C'as Pla stilletjes op een heuvel, omgeven door bossen, palmbomen, bloeiende tuinen en doorkijkjes naar de zee verderop. Toen ik aankwam, stond eigenaar Massimo mij samen met zijn hond op te wachten. En al gauw begreep ik dat ook bij Massimo 'genieten van het mooie leven' door zijn aderen stroomt. Binnen in het hotel vind je zitjes, banken en stoelen om te kletsen, een boek te lezen of even weg te dromen. Buiten is een terras op het dak met uitzicht op zee of de sterren in de nacht, of je strijkt neer op het zonneterras bij het zwembad of drinkt een drankje bij de bar. En daar mag je pakken waar je zin in hebt. 'Wel even zelf bijhouden wat je drinkt.' Wil je bewegen? Dan duik je de mini-gym in om daarna bij te komen in de sauna of het Turkse stoombad. Een wandelingetje door de bloeiende tuin? Wat je wilt.

Uitrusten is belangrijk en dus maakte Massimo prachtige hotelkamers grenzend aan de tuin met stijlvolle houten meubelen en genoeg comfort. 'Het leuke is', zei Massimo, 'de drukte is hier niet ver vandaan, maar hier rust je uit zoveel je wilt.'

Achter Pepe wuiven de palmen zacht. Ik sluit mijn ogen. 'Je begint het al te leren', zegt Pepe  tevreden. 'Komt door C'as Pla', lach ik. 'En oké, ik geef toe: een beetje door Ibiza.'

Vanaf

€ 1.349