Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

River Rock

🇨🇾Cyprus
Ayia Napa
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Ayia Napa? River Rock is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 200 reizigers beoordelen River Rock gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van River Rock, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar River Rock vandaag nog!

River Rock is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 april 2027, 8 dgn
Amsterdam
€ 451

Bekijk ook deze aanbiedingen

Les Flocons d’Argent

Soort:
Les Flocons d'Argent heeft de beste ligging in Aussois! Aan de voet van de pistes en bij de skiliften. De appartementen zijn basic ingericht, maar je hebt er alles wat je nodig hebt om een fijne wintersportvakantie te houden. Voor ontspanning na een dag in de buitenlucht is er een verwarmd binnenbad en sauna. Gedomineerd door de Dent Parrachée, één van de hoogste toppen van de Vanoise, ligt Aussois op een zonnig plateau met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en directe toegang tot het Vanoise National Park. Wil je toch eens een ander skigebied in de omgeving uitproberen, je kunt je skipas uitbreiden met de Eski-Mo pas.

Vanaf

€ 298

Hotel Santanyi Port

Soort:
Als je op vakantie naar Mallorca gaat kun je in een populaire badplaats verblijven, maar wist je dat er ook genoeg andere opties zijn? Neem nu het oh zo idyllische Cala Figuera. Een authentiek havenplaatsje in het zuidoosten van het eiland. Ik raakte betoverd toen ik het ontdekte: de zee is hier kraakhelder en de sfeer is authentiek en heerlijk ontspannen. Wil je hier verblijven dan raad ik je Hotel Santanyi Port aan. Een moderne uitvalsbasis in het pittoreske centrum.

De locatie van dit boutique hotel is fijn. Het is rustig gelegen, maar je wandelt zo naar de leukste ambachtelijke winkels, terrassen en de traditionele vissershaven. Snuif het echte mediterrane leven op, bekijk oude architectuur en schuif aan in een taverne voor gamba's a la plancha of gebakken rode mul. Verser dan hier ga je het bijna niet krijgen! Ook fijn zijn de moderne kamers in dit hotel en het zwembad in de tuin om lekker in af te koelen. Tot rust komen hier gaat helemaal vanzelf.  Zin om er een dagje op uit te gaan? Ontdek dan de nog bijna onontdekte baaien in de buurt of ga een dagje naar hoofdstad La Palma.

Vanaf

€ 740

Los Dragos del Sur

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Puerto Santiago? Los Dragos del Sur is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 164 reizigers beoordelen Los Dragos del Sur gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Los Dragos del Sur, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Los Dragos del Sur vandaag nog!

Vanaf

€ 424

Nature Villas

In het havenplaatsje Agios Nikitas loop ik langs talloze bootjes. Vredig dobberen ze in het heldere groenblauwe water, terwijl achter me een paar gezellige terrasjes liggen. Dit wordt mijn plek voor vandaag, besluit ik! Ik neem plaats op een simpel houten stoeltje en een vrolijke dame staat al snel naast me. Ze brengt me een Griekse salade en een koud, wit wijntje en we raken aan de praat. Rena, zo heet ze, vertelt me over de Griekse keuken. Over haar roots op het Griekse eiland Lefkas. En over haar tante die in de heuvels van dit eiland een paar bijzondere villa's heeft. “Je moet daar echt eens gaan kijken. Weet je wat, ik ga met je mee!”

Niet veel later rijd ik met Rena de hoogte in. De kust en de gezellige terrassen zijn al snel heel wat meters lager en de rust lijkt hier in de heuvels van Lefkas te overheersen. Om me heen zie ik niets dan groen, totdat er ineens een paar villa's opdoemen. “Dit zijn ze, Nature Villas!” De trots in Lena's stem is hoorbaar.

We stappen uit en ik kijk om me heen. De gekleurde villa's die ik zie worden gesierd door Franse ramen en brede balkons. Een paar meter verderop glinstert het lichtblauwe water van een zwembad in mijn ogen. Ik loop ernaartoe en word beloond met een magisch uitzicht op de Griekse zee. Naast het zwembad staat een tafeltje gedekt. Ik zucht. “Wat is het hier mooi! Zou er nog een plekje vrij zijn?” vraag ik Rena. Ze zegt dat ze haar tante zal inschakelen. En ik kan alleen maar duimen. Hier wil ik de komende dagen logeren…

Vanaf

€ 969