Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Holiday Inn Express Wall Street

🇺🇸Verenigde Staten
New York
hotel
Logies
Dit hotel in het bruisende Financial District van New York biedt een ideale locatie voor een stedentrip. Het is modern en comfortabel hotel, met kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Begin je dag met een actieve workout in de fitnessruimte en verken daarna de stad. Door de centrale ligging ben je snel bij de populairste bezienswaardigheden van New York. Door de metrohalte om de hoek ben je in staat de stad gemakkelijk te verkennen en te genieten van alles wat New York te bieden heeft. Dit hotel biedt je het ideale verblijf voor een zorgeloze en onvergetelijke stedentrip.

Holiday Inn Express Wall Street is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 juni 2026, 4 dgn
Brussel Zaventem
 982

Bekijk ook deze aanbiedingen

Pical

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Porec? Appartement Pical is een comfortabel 2-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's van Appartement Pical, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Kroatie? Boek jouw vakantie naar Appartement Pical vandaag nog!

Vanaf

 1.797

Lido Sharm

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sharm El Sheikh? Hotel Lido Sharm is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 370 reizigers beoordelen Hotel Lido Sharm gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Lido Sharm, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Hotel Lido Sharm vandaag nog!

Vanaf

 565

Casa Campos

Soms zoek ik dagenlang naar dat ene perfecte plekje en soms is het dichterbij dan je denkt. Zoals Casa Campos vlak bij Lefkas Stad . De vrolijke huisjes in pasteltinten zijn omgeven door eeuwenoude olijfbomen. Wat is het hier ongelofelijk mooi! Iedereen van de familie die het in beheer heeft, had inbreng, de zoon Ilias had het laatste woord. Hij is designer en architect. Alleen de bomen moesten blijven staan waar ze stonden.

De vrolijke appartementen hebben allemaal een privéterras met zicht op de groene natuur en de olijfbomen die prachtige schaduwplekken maken. Binnen is het modern, maar huiselijk met een Griekse en Italiaanse sfeer. De houten plafonds, de dikke bedden, de kleurrijke details ... alles vormt een prachtig geheel. En dan is er ook nog een tuin van 5000m2 en dat heerlijke zwembad.

Vanaf

 497