Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

B Ocean Resort Fort Lauderdale

🇺🇸Verenigde Staten
Fort Lauderdale
hotel
Logies

B Ocean Resort Fort Lauderdale is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 september 2026, 9 dgn
Düsseldorf
 993

Bekijk ook deze aanbiedingen

Luar

Soort:
Warm zand tussen je tenen en de oceaan recht voor je, zo zien je dagen eruit op deze heerlijke bestemming. Na een korte wandeling van slechts vijf minuten sta je al op het strand. 's Ochtends begin je met een lekker ontbijt, terwijl je uitkijkt over helderblauw water. En daarna? Dat bepaal je helemaal zelf. Neem een verfrissende duik in het zwembad, slenter door levendige straatjes of bewonder de indrukwekkende rotsformaties in de omgeving. 's Avonds zoek je een gezellig terrasje op. Met een glas gekoelde wijn in je hand en de zon die langzaam in zee zakt, geniet je nog even heerlijk na van de dag.

Vanaf

 663

8 dg cruise West Mid Zee Marella Explorer

Soort:
Ben jij klaar om de Middellandse Zee op een unieke manier te ontdekken? Met maar liefst zes verschillende routes vanuit Palma de Mallorca kies je zelf welk avontuur bij jou past. Ga je voor de Spaanse kust vol levendige steden en zonnige stranden, of trekt Italië met zijn kunst, cultuur en culinaire hoogtepunten je meer aan? Misschien lonkt de charme van Frankrijk of de bijzondere mix van Gibraltar en Andalusië je meer. Welke route je ook kiest, elke reis eindigt weer in Palma de Mallorca. Aan boord van de Marella Explorer geniet je van 11 restaurants en 10 bars, waaronder Snack Shack, Kora La en het nieuwe The Dining Club, plus een stijlvolle bar, club en casino. Verder is er een indoorbioscoop, een Sports & Family Deck en een luxe spa met behandelingen van bodybalancing tot gezichtsverzorging. Alles is ontworpen om je verblijf aan boord net zo bijzonder te maken als de bestemmingen onderweg.

Vanaf

 1.581

Aspen

Soort:
Op minder dan 200 meter van de haven van Antalya vind je dit gezellige hotel. Struinen langs de lokale winkels in het centrum of juist genieten van de zon op het heerlijke strand. Er is hier genoeg te doen. Bij binnenkomst in het hotel word je al helemaal in je vakantiebestemming getrokken. De kamers zijn van alle gemakken voorzien en warm ingericht met een modern Turks interieur. Hier wil je écht wakker worden. Als je zin hebt in een lekker drankje neem je plaats aan de lounge bar. Şerefe!

Vanaf

 732