Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

URBAN Al Khoory Hotels

🇦🇪Verenigde Arabische Emiraten
Dubai
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Dubai? Hotel URBAN Al Khoory Hotels is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 4217 reizigers beoordelen Hotel URBAN Al Khoory Hotels gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel URBAN Al Khoory Hotels, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Arabische Emiraten? Boek jouw vakantie naar Hotel URBAN Al Khoory Hotels vandaag nog!

URBAN Al Khoory Hotels is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

4 november 2026, 8 dgn
Keulen
 779

Bekijk ook deze aanbiedingen

8 dg cruise West Middellandse Zee Norwegian Epic

Soort:
Ervaar de ultieme cruise ervaring tijdens een 8 daagse cruise met de Norwegian Epic! Vertrek vanuit het bruisende Barcelona en ontdek de charme van Marseille, de elegantie van Nice en de historie van Livorno. Laat je betoveren door het schilderachtige Messina op Sicilië en geniet van de adembenemende kustlijnen van Salerno. Aan boord wacht je een wereld van luxe met culinaire hoogstandjes, ontspannende spa's en spectaculair entertainment. Van zonsondergangen op het dek tot excursies vol avontuur aan wal, dit is dé cruise om herinneringen te maken. Boek nu en beleef een vakantie als nooit tevoren!

Vanaf

 1.096

Villa S’Argamassa

Soort:
Ken je die momenten dat je alleen maar kan zuchten van geluk? Ik heb het telkens weer als ik een nieuw plekje ontdek, zoals vanmiddag op Ibiza. Een beetje verzonken in gedachten reed ik in mijn huurauto langs de stranden van Santa Eulalia del Rio. Ik had net mijn buik vol gegeten met heerlijke guisat de peix en keek uit naar een rustig plekje om een siësta te houden.

Niet veel later zie ik prachtige witte villa's opdoemen tussen de pijnbomen. Daar moet ik zijn! Als ik nieuwsgierig door de poorten kijk, komt eigenaresse Vanessa op me aflopen. "Heb je soms behoefte aan een drankje bij een privézwembad?" Bijna verslik ik me. Een zwembad voor mij alleen? Dat klinkt me goed in de oren.

Enthousiast volg ik Vanessa naar mijn logeerplekje. "Tada, jouw eigen plekje!" roept ze trots. Met een plof zak ik neer op een ligbedje en zucht. Wat een geluk.

Vanaf

 1.929

Panoramic Hotel

Soort:
Panoramic Hotel ligt direct aan het strand en op steenworp afstand van het centrum van Giardini Naxos. Na een ontspannende dag kun je 's avonds slenteren over de boulevard langs de diverse restaurants en winkeltjes. Zin om de omgeving te ontdekken? Huur een auto of boek een excursie om de vele highlights van het eiland te ontdekken.

Vanaf

 742