Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Marina View

🇦🇪Verenigde Arabische Emiraten
Dubai
aparthotel
Logies

Marina View is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

22 september 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 870

Bekijk ook deze aanbiedingen

HM Alma Beach

Soort:
Dit hotel ligt in Ca'n Pastilla op Mallorca, vlak bij Playa de Palma. Je stapt naar buiten zout in de lucht, zon op je huid. De boulevard loopt langs het water en jij loopt vanzelf mee. Het strand ligt op 50 meter, dus je zit zó met je voeten in het zand. In dit hotel blijft het lekker rustig. Neem een duik in een van de twee buitenzwembaden. Of ga naar het rooftop zwembad met zeezicht. Daarna naar de Sky Bar voor een drankje en iets lichts. Zin in de stad? Palma ligt op 15 minuten rijden. Fiets je liever, dan pak je de kustpromenade richting Palma. Perfect voor een strandvakantie op Mallorca, met dat zonvakantiegevoel.

Vanaf

 899

Hampton by Hilton Antwerp Central Station

Soort:
Verblijf in het historische en culturele hart van de stad. Met het metrostation op 100 meter van het hotel zijn ook andere delen van de stad gemakkelijk te ontdekken. Sla ook zeker een bezoekje aan Chocolate Nation niet over, hier kom je alles te weten over de echte Belgische chocolade. En na een dag sightseeing geniet je van een cocktail in de loungebar of van de comfortabele kamers van het hotel. En als je trek hebt gekregen, zijn er genoeg restaurants op loopafstand van het hotel te vinden.

Vanaf

 317

Appartementen Ippocrates

Appartementen Ippocrates is een knus en kleinschalig complex op een fantastische locatie. Zodra je hier het terras afloopt, sta je vrijwel direct op het strand van Achavari. Geniet bij het heerlijke zwembad en de poolbar van het zonnetje, beide perfect om even af te koelen en te relaxen. Neem af en toe een duik, geniet op je ligbed van het mooie weer en bestel je favoriete drankje.

Alle appartementen zijn volledig gerenoveerd en hebben een balkon met zitje. In het restaurant Faros, wat bij de appartementen hoort, is er een grote verscheidenheid aan Griekse en internationale gerechten. Geniet van de zelfgemaakte gerechten en droom weg bij de zonsondergang met een hapje en een drankje. Opvallend is ook de relaxte sfeer en fijne Griekse gastvrijheid; van het onthaal tot aan het uitchecken, hier ben je echt te gast.

Vanaf

 392