Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Bab Al Shams Desert en Spa

🇦🇪Verenigde Arabische Emiraten
Dubai
hotel
Logies en ontbijt

Bab Al Shams Desert en Spa is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

2 juni 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 1.484

Bekijk ook deze aanbiedingen

Beverly Hills Suites

Soort:
Tijdens je vakantie in de appartementen sla je twee vliegen in één klap. Namelijk de luxe van een hotel en het gemak van een eigen appartement. Terwijl je partner zorgt voor verse broodjes, maak jij het alvast gezellig op het terras. Nou, het ontbijtbuffet ziet er ook goed uit. Daar schuif je morgen maar eens aan. Na een frisse duik in het zwembad, maak je je klaar om de omgeving te verkennen. Niets is leuker dan cultuursnuiven en struinen door gezellige straten en smullen van tapas op het terras. Terug in Bevery Hills Suites daag je elkaar uit voor een potje tennis. Daar krijg je trek van. Gelukkig weet het restaurant daar wel raad mee. Geniet van de lekkerste lokale en internationale gerechten, mmm … Een vakantie betekent ook languit luieren op het strand. Dus dat staat morgen op je planning

Vanaf

 555

Corte dei Venti Residence

Soort:
Ooit, als ik de kans krijg, ga ik er weer naar terug. De mooiste herinneringen die ik heb aan mijn vakantie op Sardinië voeren terug naar mijn verblijf bij Maria, in haar Corte dei Venti aan de oostkant van het eiland. Ik zou er eigenlijk maar één nachtje slapen, maar een nachtje werden er twee en uiteindelijk ging ik na een week het liefst helemaal niet meer naar huis.

Corte dei Venti bleek niet alleen een fantastische uitvalsbasis te zijn om Sardinië te verkennen, maar ook een plek om tussen alle indrukwekkende excursies door, geheel tot rust te komen. Na een dagje slenteren door de ongerepte en geïsoleerde dorpjes in het Gennargentu-gebergte, kon ik heerlijk uitpuffen aan het zwembad van Maria. Met mijn benen omhoog, een glaasje Prosecco in de hand, genieten van de prachtige kleuren van Corte dei Venti in de ondergaande zon. Ik kon dit paradijs natuurlijk niet verlaten zonder de flamingo's in de lagune te zien. Ook was het volgens Maria uitgesloten dat ik het eiland zou verlaten zonder een fietstocht te maken in de prachtige omgeving. En ja, de dag erna moest ik natuurlijk wel uitrusten… Maria en ik, want Maria hielp maar wat graag mee, bedachten elke dag wel een excuus om nog een dagje langer te blijven. En daar heb ik geen seconde spijt van gehad.

Vanaf

 619

Absalon

Soort:
Dit kleurrijke, stijlvolle hotel ligt midden in een hippe wijk in Kopenhagen en is een lust voor het oog. Wandel daarna naar de bekende Tivoli, op steenworp afstand van het hotel. Of huur een fiets bij het hotel en ontdek wat deze mooie stad allemaal te bieden heeft. Nog een drankje in de gezellige bar van het hotel en dan is het tijd om te gaan slapen. Op naar weer een mooie dag in Kopenhagen.

Vanaf

 636