Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel One Resort Monastir

🇹🇳Tunesië
Monastir
hotel
All Inclusive
Hotel One Resort Monastir is een fijn hotel met een prachtige ligging direct aan een zandstrand. Met drie heerlijke zwembaden en waterglijbanen voor de kinderen, zit je hier aan het goede adres voor een fijne dag vol met waterpret. Het animatieteam verzorgd sportieve activiteiten overdag en vermakelijke shows in de avond. Als je toch liever wat ontspanning zoekt tijdens de vakantie, trakteer jezelf dan op een heerlijke massage. Bij het buffetrestaurant heb je een ruime keuze uit internationale gerechten en een drankje bestel je bij de bar, die met liefde voor je wordt bereid! Na een heerlijke dag, geniet je van een goede nachtrust in de comfortabele kamers die voorzien zijn van alle nodige gemakken.

Hotel One Resort Monastir is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 mei 2027, 6 dgn
€ 538

Bekijk ook deze aanbiedingen

Dolphin Suites

Soort:
Comfort en gastvrijheid komen samen bij Dolphin Suites Hotel op Curaçao! Dit tropische paradijs in Willemstad is bekroond met 3 sterren en ligt bij Mambo Beach. Ideaal voor strandliefhebbers. Al ziet dat heerlijke zwembad er ook wel verleidelijk uit... Boek snel je vakantie, want bij Dolphin Suites voel jij je als een dolfijn... eh, vis in het water!

Vanaf

€ 1.179

Thon Vika Atrium

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Oslo? Thon Vika Atrium is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3000 reizigers beoordelen Thon Vika Atrium gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Thon Vika Atrium, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Noorwegen? Boek jouw vakantie naar Thon Vika Atrium vandaag nog!

Vanaf

€ 415

Araxa

Soort:
Op zoek naar een rustige en luxe vakantie in Palma de Mallorca? Hotel Araxa, een charmant 4-sterren adults-only hotel, biedt de perfecte mix van comfort, sereniteit en een ideale locatie. Dit unieke hotel is een waar juweeltje, ontworpen door de beroemde architect Francesc Mitjans, en bevindt zich op slechts 10 minuten wandelen van de prachtige promenade en het indrukwekkende Bellver Castle. Dankzij de rustige ligging midden in Palma, ben je dicht bij het bruisende stadsleven, maar kun je tegelijk genieten van de rust en privacy die je verdient. Dit is de ideale bestemming voor wie op zoek is naar een ontspannen vakantie in een stijlvolle omgeving. Boek snel en ontdek deze oase van rust!

Vanaf

€ 423