Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel El Mouradi Djerba Menzel

🇹🇳Tunesië
Midoun
hotel
All Inclusive

Hotel El Mouradi Djerba Menzel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 mei 2026, 8 dgn
Düsseldorf
 480

Bekijk ook deze aanbiedingen

La Panoramica Gubbio – Maison de Charme

Soort:

Zodra ik aankom op het terrein van La Panoramica, weet ik: dit is zo'n plek waar je adem ophaalt en de tijd vertraagt. De geur van bloemen, het uitzicht over de heuvels van Umbrië en de gastvrije glimlach van eigenaresse Susanna laten me meteen thuis voelen. Ik begin mijn dag hier met een cappuccino op het terras, omringd door stilte en zonlicht, en besluit ter plekke om het vandaag rustig aan te doen.

La Panoramica ligt bovenop een heuvel net buiten het sfeervolle Gubbio en bestaat uit vijf charmante verblijven: elk met een eigen ingang, keuken, veel privacy én uitzicht. Het terrein is een groene oase vol bloemen, rust, en een seizoensgebonden zwembad om in af te koelen. Susanna creëerde deze plek na een druk leven in Milaan - en dat voel je: alles is met liefde ingericht. Er is geen restaurant op locatie, maar dankzij haar tips schuif je bij de beste lokale trattoria's aan. Huisdieren zijn welkom, net als mensen die op zoek zijn naar charme, harmonie en een echt gevoel van Italië.

Vanaf

 1.073

Fiesta Beach

Soort:
Stilzitten hoeft niet, maar mag natuurlijk wel. Of je nu van inspanning of ontspanning houdt, hier kan het allebei. Elke dag staat het enthousiaste animatieteam weer voor je klaar om samen de leukste activiteiten te beleven. Heb je er even genoeg van? Al wandelend door de tuin waan je je in exotische sferen. Onder de Tunesische zon sla je je handdoek uit op het strand en sluit je je ogen. Mmm … het geluid van de zee is al voldoende voor een zen moment. Zodra de avond valt, zijn je smaakpapillen aan de beurt. Je hoeft alleen nog maar te kiezen wat je wilt eten, er wordt voor je gezorgd. Als dat niet het ultieme vakantiegevoel is.

Vanaf

 500