Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Leaf Oceanside Katathani

🇹🇭Thailand
Khao Lak
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Khao Lak? The Leaf Oceanside by Katathani Resorts is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 146 reizigers beoordelen The Leaf Oceanside by Katathani Resorts gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van The Leaf Oceanside by Katathani Resorts, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Thailand? Boek jouw vakantie naar The Leaf Oceanside by Katathani Resorts vandaag nog!

The Leaf Oceanside Katathani is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 juni 2027, 9 dgn
Düsseldorf
€ 857

Bekijk ook deze aanbiedingen

City’s Hill Hotel

Soort:

Tijdens een verblijf in City's Hill Hotel heb je een prachtig uitzicht over Kusadasi en de jachthaven. Het hotel en de kamers zijn eenvoudig maar modern ingericht.

Met een verkoelend drankje kun je heerlijk relaxen aan de rand van het fijne zwembad. Neem zo nu en dan een verfrissende duik en droom daarna weg met een goed boek. Nog meer ontspannen? Dat kan goed in de sauna of de hamam.

Vertier is er in het centrum van Kusadasi, waar je gezellig kunt slenteren langs de uiteenlopende winkeltjes en restaurants. Vergeet ook zeker niet een keer een leuke excursie te boeken en zo de prachtige omgeving te ontdekken.

Vanaf

€ 410

Grand Hotel Des Bains

Soort:
Grand Hotel Des Bains is een bijzonder aangenaam familiehotel in Victoriaanse stijl. Een heerlijke plek in de groene natuur, maar toch ook dicht bij het centrum. Ideaal om de omgeving te ontdekken en vakantie te vieren met het hele gezin.

Vanaf

€ 292

Sowell Les Menuires Cret Volant Pierre Blanche

Soort:
Appartementencomplex Sowell Residence Les Menuires ligt op een zonnige plek in de wijk le Brelin, aan de piste. Het bestaat uit twee gebouwen die zijn gescheiden door een binnen galerij. Ideaal voor een vakantie met zijn tweeën, drieën of meer in het skigebied van Les Trois Vallées. De appartementen zijn eenvoudig en niet heel groot, maar wel comfortabel ingericht. En het allerbelangrijkste: de ligging. Je skiet of snowboard zo weg naar het centrum. Voor restaurants en bars ga je naar de gezellige wijk La Croisette, eenvoudig bereikbaar met de lift die vanaf het appartement naar het gezellige centrum gaat, ook 's avonds.

Vanaf

€ 585