Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Accor Grand Mercure Khao Lak Bangsak

🇹🇭Thailand
Khao Lak
hotel
Logies en ontbijt

Accor Grand Mercure Khao Lak Bangsak is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

3 september 2026, 9 dgn
Düsseldorf
 973

Bekijk ook deze aanbiedingen

Las Palmeras

Soort:
Volop genieten van zon, zee, strand en 2 heerlijke zwembaden en dat ook nog eens in het hart van de Costa del Sol. Boek snel en vier je vakantie in Hotel Las Palmeras affiliated by Fergus in Fuengirola. De ligging van dit hotel is bovendien uitstekend om alle leuke (bad)plaatsen aan de kust én in het achterland te ontdekken. Waar wacht je nog op?

Vanaf

 254

Edison

Verblijven in een aangename accommodatie in New York City? Hotel Edison is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 29527 reizigers beoordelen Hotel Edison gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Edison, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Staten? Boek jouw vakantie naar Hotel Edison vandaag nog!

Vanaf

 998

Seabel Aladin Djerba

Soort:
Hotel Seabel Aladin Djerba is een eenvoudig hotel, gelegen in een prachtige ruime tuin van 6 hectare. Hier heerst een relaxte en aangename sfeer. Geniet van een ontspannend vakantieleven in jouw luie stoel aan het zwembad. Neem een verfrissende duik in zee. Of kies voor meedoen aan een van de gezellige activiteiten. Door de interessante all inclusive formule geniet je van een zorgeloos verblijf en heb je altijd iets te doen.

Vanaf

 628

Finca Las Laderas

Soort:

Bijna 10 jaar geleden werd de Duitse Elke Sellmann hoteldebotel verliefd. Verliefd op Lanzarote, op haar man en schilder Juan die ze daar ontmoette én verliefd op een bouwval dat midden in het fascinerende lavalandschap van het eiland lag. En nu ik zelf in hun Finca Las Laderas op Lanzarote ben geweest, begrijp ik wel waarom!

Tijdens de jaren van de verbouwing zagen Elke en Juan hoe de ruïne van de oude boerderij die ze samen kochten, langzaam maar zeker veranderde in hun thuis. En niet alleen dat van henzelf, maar ook dat van hun gasten. In de finca bouwden ze namelijk ook mooie appartementen voor rustzoekers zoals ik. Daarbij lieten ze zoveel mogelijk details van de authentieke boerderij in tact. Ook de schilderwerken van Juan zijn in de appartmenten te bewonderen. Elke wees me in mijn appartementje zelfs op de steen waaraan ooit de ezel werd vastgebonden! Tegenwoordig bestaat de finca uit vijf appartementen en wonen Elke en Juan hier zelf niet meer. Wel zijn ze nog elke dag te vinden in en rondom dit prachtige verblijf.

Overal voel je het onbegrensde doorzettingsvermogen en de grote hoeveelheid liefde die Juan en Elke hebben gestoken in de verwezenlijking van hun droom. En toen ik eenmaal met een schaaltje olijven en een koud drankje aan het zwembad zat en het zwarte zand en de spierwitte finca zag glinsteren in het zonlicht, werd ik ook verliefd. Tot over mijn oren op Finca Las Laderas.

Vanaf

 621