Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

S33 Compact Sukhumvit Hotel

🇹🇭Thailand
Bangkok
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Bangkok? Hotel S33 Compact Sukhumvit Hotel is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2358 reizigers beoordelen Hotel S33 Compact Sukhumvit Hotel gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel S33 Compact Sukhumvit Hotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Thailand? Boek jouw vakantie naar Hotel S33 Compact Sukhumvit Hotel vandaag nog!

S33 Compact Sukhumvit Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 februari 2027, 8 dgn
Amsterdam
 792

Bekijk ook deze aanbiedingen

Agritourism Bylis

Soort:
Agritourism Bylis Waar rust en uitzicht samenkomen Hoog in de bergen, midden in de groene natuur vind je Agritourism Bylis. Een plek waar stilte, uitzicht en comfort samenkomen. 's Ochtends wacht er een heerlijk ontbijt met een prachtig uitzicht. Neem daarna een duik in het fijne zwembad of geniet van het adembenemende uitzicht over de vallei. Ook in de tuin kom je optimaal tot rust. Als de avond valt, kleurt de lucht roze bij de mooie zonsondergang. Agritourism Bylis is de perfecte plek om te ontspannen en helemaal op te gaan in de natuur. Rust en natuur Tussen de groene heuvels van Zuid-Albanië ligt het kleine dorp Hekal, een rustige plek waar de natuur altijd dichtbij is. De kronkelende paden leiden je langs boomgaarden, prachtige meertjes en kleine dorpjes. Het is een prachtige streek om te wandelen; elke route biedt nieuwe uitzichten over de bergen en valleien. In de omliggende dorpjes maak je kennis met het leven van het Albanese platteland. Hekal is de ideale plek voor wie houdt van rust, natuur en het buiten zijn. Van binnenland tot kust Vanuit Agrotourism Bylis rijd je zo de natuur in, waar achter elke bocht een nieuw uitzicht wacht. Rijd binnen een uur richting Vlorë, de bruisende havenstad met een gezellige boulevard een helderblauwe zee. Stop ook bij de Narta-lagune, waar flamingo's en pelikanen in het ondiepe water te spotten zijn, of maak een tussenstop bij een van de vele meren in de regio. Of je nu kiest voor kust of binnenland, elke rit brengt je naar een nieuw stuk Albanië. Ligging Agritourism Bylis * Op 300 meter van restaurants * Op 7 kilometer van winkels/supermarkt * Op 7 kilometer van centrum Ballsh * Op 46 kilometer van het strand * Op 140 kilometer van luchthaven Tirana Kamers * 2-persoonsbungalow (2 volwassenen + 1 kind <12 jaar) * Formaat: ca. 36 m2 * Tweepersoonsbed of twee losse bedden * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Mini-koelkast * Airconditioning * Televisie * Terras met zitjes Faciliteiten * Zwembad * Kinderzwembad * Ligbedden en parasols * Tuin * Bar * Restaurant * Kinderspeelplaats * Gezelschapsspellen * Wi-Fi * Parkeergelegenheid Extra's * Uitchecken voor 11:00 uur * Huisdieren toegestaan (op aanvraag) * Kamers voor mindervaliden beschikbaar (op aanvraag) Verzorging * Je verblijft bij Agritourism Bylis op basis van Logies en ontbijt

Vanaf

 662

Mythos Palace

Voor een All Inclusive vakantie aan zee ben je hier aan het juiste adres. Wandel vanuit dit hotel zo het strand op. Neem eerst een verfrissende duik en leg je daarna languit op je ligbed. Laat die zonnestralen maar komen. Ondertussen kijk je uit op het blauwe water en het ruige gebergte. Op deze manier vliegt de dag voorbij. Voor je het weet, is het alweer tijd voor het diner. Waar heb je zin in? Kies uit de Griekse, Italiaanse of internationale keuken. Waar je ook aanschuift in dit hotel, je smaakpapillen worden verwend.

Vanaf

 1.957

Albor Suites

Soort:

Gran Canaria heeft mijn hart gestolen. Ik hou van de goudgele zandstranden, de wiegende palmbomen en de zon die hier bijna het hele jaar door schijnt. Dit keer verblijf ik midden in de natuur, in de prachtige Albor Suites vlak bij het dorpje Santa Brígida. Onderweg ben ik nog even gestopt bij de lokale markt voor een paar lekkere kaasjes en een flesje wijn, dus de vakantie kan nu echt beginnen!

Albor Suites is al sinds het begin van de 20e eeuw in handen van de familie Bordes en is zelfs aangewezen als 'beschermd erfgoed' door de gemeente. Toch voelt het hier allesbehalve ouderwets aan. Dat komt mede doordat de familie veel waarde hecht aan duurzaamheid. Je hebt hier dan ook groene stroom en een oplaadpunt voor je elektrische auto. Er zijn in totaal zes stijlvolle suites in de gekleurde gebouwen, met daaromheen een prachtige tuin vol sier- en fruitbomen. Het zwembad en de barbecue maakt het vakantieplaatje voor mij compleet. Wil je de omgeving ontdekken? Stap dan in je huurauto en breng een bezoek het natuurmonument van Bandama. Ben je een wijnliefhebber? Dan is 'Casa del Vino' in het centrum van Santa Brígida een aanrader. Hier kun je de lekkerste wijnen proeven uit de regio.

Vanaf

 643

Sol Barbados

Soort:
Net buiten het bruisende centrum van Magaluf ligt dit fijne hotel in een rustige wijk. Je bent binnen een paar minuten op het strand en dichtbij winkels en restaurants. Mediterrane tuinen en zonneterrassen zorgen direct voor dat heerlijke vakantiegevoel. Vervelen? Geen kans! Glijd van spectaculaire waterglijbanen in de "WaterLand Pool" zone, duik in het zwembad of geniet op een ligbed in de zon. Sportfans spelen tafeltennis of volleybal, terwijl kinderen zich vermaken met animatie, kinderclubs en mini disco. In het restaurant smul je van mediterrane en internationale buffetten. 's Avonds maken shows en livemuziek je dag compleet.

Vanaf

 715