Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Matemwe Attitude

🇹🇿Tanzania
Matemwe
hotel
Halfpension
Een plek waar alles klopt. Een 4 sterrenhotel aan een ongerepte kustlijn, langs een eindeloos wit zandstrand aan de oostkant van Zanzibar. Denk een zachte bries, warme zon en totale rust. Geen schema’s, maar alleen dagen die verlopen zoals jij dat wilt. Je slaapt in een luxe villa in Swahili stijl, gebouwd met liefde en lokaal vakmanschap. Met een privé of gedeeld zwembad. Hoe fijn is dat? Eten doe je in het hoofdrestaurant met wereldse buffetten, of bij het table d’hote restaurant met lokale barbecue. Sluit af met een massage en voel alles van je afglijden. Dit is toch genieten op z’n puurst?

Matemwe Attitude is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 augustus 2026, 9 dgn
Amsterdam
 1.936

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Aqua Natura Madeira

Soort:

Hotel Aqua Natura Madeira ligt in het charmante Porto Moniz, aan de noordkust van Madeira. Deze stijlvolle adults-only accommodatie biedt directe toegang tot de beroemde natuurlijke zwembaden van de regio. Met een binnen- en buitenzwembad, jacuzzi en een wellnessruimte is dit de plek om helemaal tot rust te komen. Het hotel straalt een moderne en warme sfeer uit. De kamers zijn ruim en licht, vaak met uitzicht op zee en altijd voorzien van een balkon of terras. Na een duik in het zwembad kun je ontspannen in de sauna of genieten van een massage met uitzicht op de oceaan. Het restaurant serveert verse, lokale gerechten. Op het dakterras drink je een cocktail bij zonsondergang, met alleen het geluid van de golven op de achtergrond.

De ligging in Porto Moniz is uniek: pal aan zee, naast de lavabassins en omringd door indrukwekkende kliffen. Maak een wandeling langs de kust of ontdek het weelderige binnenland van Madeira per huurauto. Funchal ligt op anderhalf uur rijden, maar de sfeer hier is puur natuur.

Vanaf

 822

Pod 51

Hip, stijlvol én betaalbaar: dat is Pod 51 in New York City! Dit is het eerste Pod Hotel, een nieuw concept dat zich focust op unieke budgetvakanties. Binnen in dit 3-sterrenhotel vind je comfortabele kamers met een artistiek tintje. Buiten wachten er een gezellige patio en een kleurrijk ingericht dakterras op je, waar je kunt uitwaaien na een dag sightseeing. Want reken er maar op dat je veel zult beleven. Omdat het hotel in het bruisende Midtown East ligt, kun je te voet naar de Times Square, Rockefeller Center en de Empire State Building. Waar wacht je nog op?

Vanaf

 667

Guayarmina Princess

Soort:
Tussen Costa Adeje en Playa de las Americas ligt terecht een Royal. Dit hotel ziet er met haar statige interieur, gracieuze pilaren en luxe sfeer vorstelijk uit. De frisse kamers nodigen je uit voor een siësta. Nog niet helemaal uitgerust? Relaxen bij het zwembad of in het nieuwe wellnesscenter zal je goed doen. Het mooie uitzicht over zee is niet veranderd, steek de boulevard over en je staat zo met je voeten in het zand van Playa Fañabe.

Vanaf

 1.511