Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Paradise Beach Resort

Paradise Beach Resort

Het hernieuwde Paradise Beach Resort wordt gerund door een Nederlandse eigenaar en is gelegen aan de oostkust van Zanzibar. Het is een ideale plek om tot rust te komen of deel te nemen aan de verschillende activiteiten. De Afrikaanse bouwstijl gemixt met Europese elegantie zorgen ervoor dat je vanaf het moment dat je het resort binnenstapt in de vakantiestemming bent, een gevoel dat je hier zonder moeite de hele vakantie kunt behouden.

Prijzen vergelijken

Paradise Beach Resort is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.296

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Casa Leros

Soort:
Casa Leros is een typisch Portugese casa in het bruisende Albufeira. Wanneer je hier verblijft ben je slechts 100 meter verwijderd van de populaire Strip, maar tegelijkertijd vind je hier genoeg rust, zodat je ultiem kunt ontspannen.

De villa bestaat uit ruime, nette appartementen die huiselijk zijn ingericht. Je hebt een balkon of terras en je mag gratis gebruik maken van de BBQ. Als je dus een keer geen zin hebt om de drukte op te zoeken in de stad, kun je hier ook een heerlijke zwoele zomeravond beleven met een lekker Portugees wijntje erbij. Proost!

Rondom de villa ligt een prachtige tuin met een mooi gazon en bomen die voor de nodige schaduw zorgen. Dat is wel zo lekker als je op je ligbedje van de zon aan het genieten bent. Nog niet genoeg afgekoeld? Gelukkig zorgt een duik in het zwembad voor meer verkoeling.

Vanaf

 332

Triton Garden

Verblijven in een aangename accommodatie in Malia? Hotel Triton Garden is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 470 reizigers beoordelen Hotel Triton Garden gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Triton Garden, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Triton Garden vandaag nog!

Vanaf

 390

Taimar

Soort:
¡Bienvenidos! In dit hotel in Costa Calma voel je je snel thuis. Je slaapt heerlijk op de fijne bedden in ruime Junior Suites. Even helemaal met z'n tweeën? Boek dan de Suite. Je krijgt dan exclusief toegang tot het Adults Only gedeelte. Verblijf All Inclusive en je hebt een zorgeloos verblijf. Dat wordt genieten van zon, zee en strand. Om 's avonds heerlijk van de vers bereide buffetten te smullen. Nog een afzakkertje in de bar en de dag is alweer om.

Vanaf

 691