Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Coral Strand

🇸🇨Seychellen
Beau Vallon
hotel
Logies en ontbijt
Op het witte poederstrand van Beau Vallon staat dit hotel. Verwacht tegelijkertijd geen opsmuk, maar nette kamers voor een – op de Seychellen – aantrekkelijke prijs. Je vindt hier onder de Takamaka bomen die relaxte eilandsfeer en drinkt je drankje extra koel op de Ocean Deck Pub. En na een korte wandeling ben je voor meer vermaak in Beau Vallon.

Coral Strand is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

8 september 2026, 10 dgn
Amsterdam
 2.110

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Pantokrator

Iedere dag geniet je tijdens een uitgebreid ontbijt en na een heerlijke nacht van een panoramisch uitzicht in Hotel Pantokrator. Het blauwe kristalheldere water en de bergen eromheen laten je wegdromen tijdens je welverdiende vakantie op Corfu.

Voor de nodige afkoeling is er een fijn zwembad met ook weer dit fantastische uitzicht. Bij de bar kun je een lekker kopje koffie of drankje bestellen en geniet je van elkaar en je vrije tijd. Naar het strand en het gezellige centrum is het niet ver lopen en sta je al snel met je voeten in het koele zeewater. Lekker even wat baantjes trekken en je opladen voor een heerlijk diner later op de dag. Dit kan in het hotel of in een taverne in het centrum van het pittoreske Barbati.

Vanaf

 436

Mitsis Norida Beach Hotel

Ten noorden van het bruisende Kardamena vind je Mitsis Norida Beach Hotel, een schitterend 5-sterren hotel met zwembaden en een privéstrand - dé ingrediënten voor een heerlijke vakantie. In een prachtig aangelegde tuin vind je 5 zwembaden, omringd door palmbomen én ligbedjes. Neem een verkwikkende plons in het verkoelende zwembad, bestel daarna een lekker drankje en relax op je ligbedje, heerlijk. Of lekker naar het strand en daar op je ligbedje, onderuit en genieten van de Griekse zon. Op het strand is er ook een beach bar, waar je een lekker koel drankje kunt bestellen, zodat je ook dáár maximaal geniet. Op het strand kun je ook actief bezig zijn, of avontuurlijk: waterskiën, parasailen of met een 'donut' over het water scheren. Maar het is vakantie, dus een cocktail en verder relaxen is ook prima. Over cocktails gesproken: bij Cafe bar Villagio kun je kindercocktails bestellen, hoe gaaf is dat? Die hebben ze zeker verdiend na een dagje in de miniclub of in het kinderzwembad. Er is genoeg te doen voor de kids, bijvoorbeeld een minidisco of een openlucht bios, of laat ze een zwemlessen nemen of deelnemen aan Master Chef voor kinderen. Je kunt niet vroeg genoeg beginnen. Op culinair gebied kom je niets tekort: naast het buffetrestaurant ben je van harte welkom in één van de à-la-carterestaurants. In het grillrestaurant dineer je met uitzicht op zee, net als bij het Aziatische restaurant. En bij Big Blue geniet van heerlijke visgerechten of traditionele Griekse gerechten met een moderne twist. Dit klinkt vast als Griekse muziek in je oren, of niet? Heb jij al geboekt? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 1.043

The Commodore

Dit hotel ligt aan de bruisende V&A Waterfront en trakteert je op een spectaculair uitzicht op de Tafelberg, de haven en Robbeneiland. Trek? Schuif lekker aan bij het Clipper Restaurant, waar alles draait om zee, schepen en verse, creatieve gerechten met een internationale twist. Even ontspannen? In de groene binnenplaats met koivijver kom je helemaal tot rust - perfect voor een drankje of lunch. Toch in beweging? Duik het zwembad in, of bezoek de gym. En natuurlijk ontdek Kaapstad! Je wandelt zó de Waterfront op, vol winkels, terrasjes en musea. Niet te missen de Tafelberg per kabelbaan en een dagje wijn proeven in de Kaapse Wijnlanden.

Vanaf

 285

Oneiro Boutique

Oneiro Boutique is een prachtig hotel met een perfecte ligging. Je zit echt midden in het centrum van Tigaki en je kunt lopend naar het Sandy beach-strand. Bij het hotel blijven werkt natuurlijk ook ontspannend. Geniet lekker bij het zwembad op een ligbedje in het zonnetje, lees een boekje, bestel wat te drinken en dommel af en toe even weg...

De kamers zijn modern ingericht en erg fijn om iedere dag weer in thuis te komen na een dagje zon, zee, en strand of sightseeing. 's Ochtends staat er een smakelijk ontbijt voor je klaar in het restaurant en heb je geboekt op basis van halfpension, dan kun je kiezen uit verschillende gerechten van de kaart. Geniet van deze heerlijke vakantie op Kos!

Vanaf

 626