Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Constance Belle Mare Plage

Constance Belle Mare Plage

Verblijven in een aangename accommodatie in Poste De Flacq? Hotel Constance Belle Mare Plage is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 13591 reizigers beoordelen Hotel Constance Belle Mare Plage gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Constance Belle Mare Plage, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Mauritius? Boek jouw vakantie naar Hotel Constance Belle Mare Plage vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Constance Belle Mare Plage is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.567

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Dos Castillas

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Madrid? Hotel Dos Castillas is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 11552 reizigers beoordelen Hotel Dos Castillas gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Dos Castillas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Dos Castillas vandaag nog!

Vanaf

 251

Hotel Royal Thalassa Monastir

Soort:

Hotel Royal Thalassa Monastir is een prachtig 5-sterrenhotel in Monastir. Het hotel heeft een toplocatie met directe toegang tot het zandstrand. Zowel Monastir als het levendige plaatsje Sousse liggen op korte afstand; perfect als je wilt genieten van het nachtleven of de lokale cultuur wilt opsnuiven.

Er is een grote verscheidenheid aan restaurants in het hotel, die elegante maaltijden serveren uit de uitstekende mediterrane, internationale of lokale keuken. Verlang je naar een tropische cocktail? Bestel er dan een bij een van de drie bars bij het zwembad of bij het strand. De ruime kamers hebben een stijlvol interieur met comfortabel meubilair.

Voor stellen is dit een perfecte accommodatie dankzij de moderne tweelaagse fitnessruimte en de uitgebreide Thalasso-spa, ideaal om helemaal tot rust te komen. Tegelijkertijd is het hotel ook een uitstekende keuze voor gezinnen, met onder andere een kinderzwembad en een Kids Club waar kinderen zich prima vermaken.

Er gaat niets boven een verfrissende duik in het zwembad als je in zo'n zonnige omgeving bent. Gelukkig biedt dit hotel 3 zwembaden: een hoofdzwembad, een kinderzwembad en een binnenzwembad. Andere recreatiefaciliteiten zijn tennis, minigolf en beachvolleybal. Het attente personeel van de Kids Club verwelkomt kinderen voor een leuke tijd met hun leeftijdsgenootjes.

Vanaf

 639

Inotropes Boutique Suites

Ja! Ik ben in de buurt. Volgens de verwijzing op het opvallende bordje met een prachtig logo, moet het mythische Inotropes Boutique Suites in dit straatje liggen. Vrienden van mij waren laaiend enthousiast en raakten niet uitgesproken over dit bijzondere adresje in Archanes op Kreta. Het is een mooi traditioneel dorp waar de tijd in een heel ander tempo stroomt, met traditionele steegjes en veel gekleurde huizen. Ideaal voor een mooie wandeling op een zonnige dag. Terwijl ik mijn ogen uitkijk, loop ik tegen een karakteristiek oud herenhuis aan. Hier moet het zijn.

In de deuropening staat een dame en nieuwsgierig vraag ik aan haar of ik even een kijkje mag nemen. De dame blijkt de eigenaresse Efi te zijn en met een glimlach laat zij mij naar binnen. Even weet ik niet waar ik moet kijken. We staan op een binnenplaats, versierd met prachtige terracotta potten, grote olijfbomen en romantische verlichting. Ik heb het gevoel dat ik droom.

Efi vangt mijn blik en begint te vertellen over deze unieke plek. Zij kreeg dit huis van haar oma en besloot het helemaal te renoveren. Als inspiratie gebruikte zij Inotropes, een oude Griekse mythologie. Alles staat in het teken van dit prachtige verhaal. Elke kamer heeft een naam uit deze mythe gebaseerd op drie zussen, wiens namen werden geassocieerd met drie belangrijkste producten van Griekenland: wijn, olie en tarwe.

Efi geeft mij een uitgebreide rondleiding. Indrukwekkend is ook de wijnkelder waar ongekende proeverijen worden georganiseerd. Als afsluiter van de rondleiding vraagt ze, “Rood of wit, Eliza? Het is tijd om te proosten” Ik neem plaats aan een tafeltje op de binnenplaats, mijn oog valt op een ruime jacuzzi die zachtjes en uitnodigend borrelt. “Ik heb de suite Ino nog beschikbaar voor een paar nachten” zegt Efi. En dat laat ik mij geen tweede keer zeggen, ik blijf!

Vanaf

 755