Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Heritage Le Telfair

🇲🇺Mauritius
Bel Ombre
hotel
Logies en ontbijt

Heritage Le Telfair is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 mei 2026, 9 dgn
Düsseldorf
 1.847

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Jaz Casa del Mar Beach

Soort:
Vakantie vieren aan zee? Jaz Casa Del Mar Beach is een 5-sterrenhotel met een privéstrand recht voor de deur! Gelegen in het zonovergoten Hurghada in Egypte, dus je kunt er met volle teugen van genieten. Over genieten gesproken: het all inclusive concept is hier lekker uitgebreid. Een extra ijsje of nóg zo'n kleurrijke cocktail? Het mag allemaal. Jong en oud vermaken zich met uitgebreide sport- en entertainmentmogelijkheden. En het oog wil ook wat. Jaz Casa Del Mar Beach is in 2020 gerenoveerd en ziet er dus lekker modern en stijlvol uit! Ga je mee op vakantie? Boek je verblijf bij Jaz Casa Del Mar Beach, pak je koffer - meer dan een zwembroek en zonnebril heb je eigenlijk niet nodig - en vlieg mee naar Egypte!

Vanaf

 930

Aparthotel Brisa Sol

Soort:
Aparthotel Brisa Sol is een comfortabel familiecomplex met een centrale ligging in Albufeira. De accommodatie ligt tegenover een winkelcentrum en je hebt een prachtig uitzicht over de Atlantische Oceaan.

Brisa Sol beschikt over verzorgde kamers die netjes zijn ingericht. Het ontbijt wordt in buffetvorm in het Dom Pio Restaurant geserveerd en het diner kan van de kaart besteld worden. Dit varieert van lokale lekkernijen tot internationale gerechten.

In en rondom het hotel valt genoeg te beleven. Ga je je backhand oefenen op de tennisbaan, of neem je liever een duik in het zwembad? Voor de jongste reizigers is er een speelruimte en een apart kinderbad. Als zij nog geen waterratten waren, worden ze dat nu wel.

Vanaf

 354

Appartementen Palm Beach Club Carihuela

Soort:

Appartementen Palm Beach Club Carihuela is een fijn adres in het levendige La Carihuela. Je bent zo op het schitterende strand en ben je op zoek naar een restaurant om gezellig samen iets te eten: in de buurt vind je genoeg restaurantjes, bars en strandtentjes.

Voor een frisse duik is er een zwembad. Op het terras met ligbedden kun je af en toe even wegdommelen of genieten van een goed boek. De appartementen zijn netjes ingericht met lichte kleuren, hier is het iedere avond weer heerlijk thuiskomen na een dag zon, zee of de omgeving ontdekken.

Vanaf

 452