Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

MiraBela

🇨🇻Kaapverdië
Santa Maria
hotel
Logies en ontbijt
Je vakantiedag start met een kop koffie op het dakterras. Terwijl je uitkijkt over de knusse straten van Santa Maria’s centrum en de zee, word je rustig wakker. Het ontbijt is met veel liefde bereid door de Nederlandse eigenaren. Een slokje verse sinaasappelsap en een hap fruitsalade geven je nieuwe energie. Zin in een ochtendwandeling? Je verblijf ligt aan de gezellige wandelboulevard van Santa Maria. Om de hoek loop je zo de winkels in. Voor lunch of diner hoef je niet ver te zoeken. Er zijn genoeg restaurants in de buurt. Maar eerst slippers aan, op naar het witte strandzand. Binnen no time geniet je van een heerlijke stranddag.

MiraBela is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 769

Bekijk ook deze aanbiedingen

Lilla Radmannen

Soort:
Een sfeervol en rustig gelegen hotel met unieke kamers en een uitgebreid ontbijt, dat klinkt als een top verblijf. De ligging biedt volop mogelijkheden om de stad te ontdekken. Wandel in de vele parken, struin in de winkelstraat en geniet van de traditionele Zweedse gerechten. Van plan nog meer van de stad te zien? Neem dan de metro, ook die is om de hoek. Terug bij het hotel sluit je de dag af op het dakterras met spectaculair uitzicht.

Vanaf

 595

Appartementen Mediterraneo Real

Soort:

Appartementen Mediterraneo ligt in de rustige wijk Los Bolichos en op loopafstand van zowel het bruisende centrum van Fuengirola als het zonovergoten zandstrand. Dat betekent lekker wandelen over de levendige boulevard, een tropische cocktail drinken op het terras en zwemmen in de zee. In de omgeving vind je een golfbaan en een waterpark. Bovendien is het naar het treinstation maar een klein stukje wandelen.

Dit is een modern complex dat beschikt over stijlvol ingerichte appartementen. Deze zijn werkelijk van alle gemakken voorzien en dat is onder andere te merken aan de uitgebreide kitchenette

Ontspan met een goed boek op het zonneterras of geniet van een drankje bij de bar. Met deze temperaturen ziet het zwembad er ook uitnodigend uit en er is dan ook niets fijners dan een verfrissende duik in het water te nemen. Ook aan de jongere reizigers is gedacht, want zij kunnen verkoeling zoeken in het kinderzwembad.

Vanaf

 463

AluaSoul Orotava Valley

Soort:
Voel je die vakantiekriebels? In dit Adults Only hotel in Puerto de la Cruz zet je de pauzeknop op het dagelijkse leven. Je logeert vlak bij Loro Parque, met de groene vallei en de Teide als decor. Elke dag start met zicht op de oceaan of vulkaan vanuit je suite. Je duikt in het verwarmde zwembad en geniet van heerlijke gerechten in de restaurants. Zoek je extra luxe? De My Favorite Club voegt die speciale noot toe. Of je nu kiest voor rust of avontuur, het Nationaal Park Teide en Castillo strand liggen binnen handbereik. Hier wissel je moeiteloos tussen ontspanning en ontdekking op Tenerife.

Vanaf

 634