Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

The Edge

🇮🇩Indonesië
Pecatu
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Pecatu? Hotel The Edge is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2476 reizigers beoordelen Hotel The Edge gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel The Edge, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Hotel The Edge vandaag nog!

The Edge is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 december 2026, 8 dgn
Brussel
 3.964

Bekijk ook deze aanbiedingen

Mozart

Soort:
Als je op zoek bent naar een fijn hotel dan zit je hier wel goed. Dit hotel is een echt familiebedrijf, traditioneel en gezellig. Je slaapt in een fijne kamer, voor een zachte prijs. Voor de beste tips over de stad ga je naar de receptie, daar willen ze je altijd helpen. En wat je hotel extra fijn maakt is de locatie. De metro stopt om de hoek en brengt je met vijf minuten naar het centrum van de stad. Of neem de tram, die stopt aan de overkant. Je hebt alle mogelijkheden. En waar ga je dan eerst heen... Er is voor iedereen namelijk wel wat moois te zien in de stad. En je hotel is het perfecte beginpunt.

Vanaf

 414

Amirandes A Grecotel Resort to live

Aan een prachtig zandstrand vlak bij Gouves op Kreta. Te midden van groene tuinen en lagunes omringd door palmbomen. Neem een duik in het olympische zoutwaterzwembad. Geniet van een behandeling in de luxueuze spa. En sluit de dag af in een van de à la carterestaurants. Italiaans, Aziatisch of lokale keuken? Je kiest uit een enorme diversiteit. Het team staat altijd voor je klaar.

Vanaf

 1.791

Porto A.S. 1829 Hotel

Soort:
Ben je op zoek naar een elegant verblijf in het hart van Porto? Het 4-sterren Hotel Porto A.S. 1829 Hotel biedt de perfecte uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Gelegen in een volledig gerenoveerd historisch gebouw, bevindt dit hotel zich op slechts 7 minuten wandelen van bezienswaardigheden zoals de Torre dos Clérigos en het treinstation São Bento. De ruime kamers zijn voorzien van airconditioning en WiFi, en sommige beschikken over een klassiek bad in de kamer, zodat je na een dag vol ontdekkingen kunt ontspannen. Geniet van traditionele Portugese gerechten met een eigentijdse twist in het restaurant Galeria do Largo. Met een 24-uursreceptie staat het vriendelijke personeel klaar om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 249