Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Bario Hotel

🇨🇼Curaçao
Willemstad
hotel & appartement
Logies
Midden in het centrum van Willemstad en aan de Sint Annabaai vind je het Bario Hotel. Een kleine maar unieke accommodatie om in te verblijven. De vrolijke uitstraling van het hotel en de comfortabel ingerichte kamers met een vleugje vintage zorgen ervoor dat je er direct thuis voelt. Op nog geen 500 meter lopen ligt de Koningin Emmabrug, die op 16 pontons drijft en hierdoor de enige drijvende houten brug ter wereld is. Steek de brug over en je bent binnen no time in het oudste en wellicht bekendste deel van het centrum de wijk Punda. Bezoek de Ronde markt voor authentieke Curaçaose gerechten of pak een taxi naar het bekende Mambo Beach. De mogelijkheden zijn eindeloos. Eén ding is zeker genieten staat voorop.

Bario Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 november 2026, 9 dgn
Amsterdam
 1.044

Bekijk ook deze aanbiedingen

8 dg cruise West Caribische Zee Icon of the Seas

Soort:
Stap aan boord van de spectaculaire Icon of the Seas voor een zonnige droomcruise. Vanuit het bruisende Miami begint jouw 8 daagse avontuur door het Caribisch gebied. Je vaart naar Puerto Costa Maya, vol Maya cultuur en tropische stranden. Op Roatan ontdek je ongerepte natuur en kristalhelder water. Daarna wacht Cozumel, een paradijs voor strandliefhebbers en snorkelaars. Elke bestemming biedt je een unieke mix van cultuur en ontspanning. Een absoluut hoogtepunt is CocoCay, het privé eiland van Royal Caribbean. Hier geniet je van luxe stranden én spectaculaire waterattracties. Aan boord van de Icon of the Seas beleef je elke dag iets nieuws. Je kiest uit vernieuwende restaurants en wereldklasse entertainment. Ontspan in stijlvolle zwembaden of zoek avontuur op het schip. Alles is ontworpen voor maximaal plezier en comfort. Deze cruise combineert tropische bestemmingen met ongeëvenaarde faciliteiten. Laat je verrassen en beleef het Caribisch gebied op iconische wijze.

Vanaf

 1.132

My Home Appartementen

Soort:
Een plek waar je je al snel thuis voelt en waar de sfeer net zo warm is als de zon: dat is My Home Appartementen in Alanya. Dit geliefde complex ligt op een fijne locatie, dicht bij het beroemde Kleopatra strand, de haven en het levendige centrum. Je verblijft in ruime en verzorgde appartementen, met alles binnen handbereik voor een ontspannen vakantie aan de Turkse Rivièra. Overdag kun je relaxen aan het zwembad of je laten verwennen in de hamam met een massage of saunabezoek. Heb je trek gekregen? Dan schuif je aan in het restaurant van het complex of wandel je naar een van de gezellige eettentjes in de buurt. Bij My Home Appartementen draait alles om comfort, rust en die typische Turkse gastvrijheid. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 275

Evalia

Verblijven in een aangename accommodatie in Anissaras? Evalia is een luxe 4-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 23 reizigers beoordelen Evalia gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Evalia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Evalia vandaag nog!

Vanaf

 600