Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Casita Palma

🇧🇶Bonaire
Kralendijk
hotel
Logies
Op zoek naar een kleinschalig tropisch paradijs op Bonaire? Hotel Casita Palma in Kralendijk is precies wat je zoekt. Dit charmante 3-sterrenhotel biedt een rustige en intieme sfeer, ideaal voor wie even helemaal wil ontspannen. De stijlvolle studio’s zijn modern ingericht en liggen rondom een magnesium zwembad, perfect voor een verfrissende duik onder de Caribische zon. Dankzij de centrale ligging wandel je zo naar het gezellige centrum van Kralendijk, waar je sfeervolle restaurantjes en kleurrijke winkeltjes vindt. Hier ervaar je de perfecte balans tussen comfort, rust en eilandgevoel. Laat je verrassen door de charme van Casita Palma en beleef een zorgeloze vakantie. Bekijk snel de beste prijzen bij D-reizen!

Casita Palma is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 augustus 2026, 9 dgn
Amsterdam
 1.052

Bekijk ook deze aanbiedingen

Lopesan Corallium Dunamar

Soort:
Een luxe vakantie vieren in een schitterende en levendige omgeving? Dan moet je bij Lopesan Corallium Dunamar zijn! Bij dit 4-sterrenhotel beleef je Playa del Ingles vanaf de eerste rang. Je wandelt zo de promenade op en vanaf verschillende plekken op het complex heb je een fantastisch uitzicht op het strand en de zee. Dat maakt ontspannen in de subtropische tuin met zwembaden extra leuk! Mooi meegenomen: Lopesan Corallium Dunamar is een adults only hotel (vanaf 18 jaar) en naar keuze is het ook all inclusive te boeken. Klinkt dat jou als muziek in de oren? Reserveer snel een kamer en wie weet lig jij binnenkort al in alle rust onder de Canarische zon!

Vanaf

 892

Anassa Luxury Villas

Anassa Luxury Villas is een mooi Boutique vakantieadres voor een welverdiende vakantie op Karpathos. De villa's zijn modern ingericht; er is gebruik gemaakt van heel veel witte tinten en lichte accenten, wat het geheel een hippe, maar ook rustige uitstraling geeft. Alle villas hebben een eigen privézwembad met zeezicht, wat een luxe.

De geliefde Nederlandse eigenaresse Suzanne, die ook Villa Reina in haar beheer heeft, doet er samen met haar team van alles aan om het je naar je zin te maken. Dit betekent dat je hier van goede service en kwaliteit gaat genieten. Ook weet zij veel over de omgeving te vertellen, want het eiland heeft veel moois te bieden. Idyllische verlaten strandjes en dorpjes waar het leven nog authentiek is. Maar je kunt ook mooie wandeltochten maken, langs fenomenale rotspartijen en groene, maar vooral bloemrijke natuur.

Je kunt ervoor kiezen om zelf iets lekkers klaar te maken in je eigen keuken. Samen gezellig eten met uitzicht op het zwembad. Maar je kunt ook in de bar, die de gehele dag open is, een lekker hapje, drankje en ook cocktail bestellen. Als je er een keertje op uit wil, breng dan zeker een bezoekje aan de hoofdstad van het eiland, Pigadia. Slenter gezellig door de straatjes en geniet in de gezellige haven van de boulevard en de kleine vissersbootjes.

Anassa Luxury Villas maakt deel uit van Appartementen Anassa Suites en je kunt gebruik maken van de fijne faciliteiten van deze suites. Nieuwsgierig geworden? Klik dan hier voor meer informatie over de suites en andere kamertypes.

Vanaf

 801

Celal Sultan

Soort:
Dit sfeervolle en smaakvolle hotel is ingericht met oog voor detail, en het uitzicht en de persoonlijke aandacht maken dit tot een absolute aanrader voor een fijn verblijf in Istanbul. Vanaf het dakterras geniet je van het prachtige uitzicht en een heerlijk diner. De ligging van het hotel is ook top te midden van alle historische hoogtepunten van de stad.

Vanaf

 680

Vila Galé Lagos

Soort:
Eén van onze parels, gelegen aan het prachtige Meia Praia strand, is Vila Galé Lagos. Het royale zwembad glinstert onder de Portugese zon en loop je een paar stappen verder dan sta je met de voeten in de branding van de zee. Het hotel is modern en trendy ingericht en de kamers zijn voorzien van alle gemakken. Aan de innerlijke mens wordt ook gedacht, de restaurants serveren de meest heerlijke maaltijden. Met de voeten in het zand en onder het genot van een lekker drankje, geniet je van de laatste zonnestralen van de dag. Wat is een vakantie in het Vila Galé Lagos hotel toch heerlijk.

Vanaf

 672