Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Mammaloes

🇦🇼Aruba
Santa Cruz
hotel
Logies
Wedden dat jij nog nooit zo’n bijzonder vakantieadres hebt gehad? Bij Hotel Mammaloe in Santa Cruz slaap je namelijk in een kleurrijke Gypsy Wagon! Het complex is rustig gelegen, toch word je van deze fleurige 3-sterrenaccommodatie je meteen energiek van de vrolijkheid. Zeker wanneer je de dag begint met een duik in het zwembad. Nadat je alle highlights van Aruba hebt verkend – de Nederlandse eigenaresse van Mammaloe kan je er alles over vertellen – kom je in de tuinen van Mammaloe weer helemaal tot rust. Wat een bijzondere plek!

Mammaloes is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 juni 2026, 9 dgn
Amsterdam
 901

Bekijk ook deze aanbiedingen

Libere Malaga La Merced

Soort:
Ervaar het levendige hart van Málaga vanuit Apartamentos Líbere Málaga la Merced. Gelegen op slechts 15 minuten lopen van het populaire Playa La Malagueta en op 1,6 kilometer van Playa La Caleta, biedt deze accommodatie de perfecte mix van stadsleven en strandplezier. Met moderne, volledig uitgeruste appartementen en gratis WiFi voel je je hier direct thuis. Ontdek de charme van Málaga en geniet van een comfortabel verblijf. Boek nu bij D-reizen en beleef het zelf!

Vanaf

 243

SOWELL L’Olivier & SOWELL Family Les Amandiers

Soort:
Verblijf in een appartementen of een hotelkamer en je gaat een fijne vakantie tegemoet. De tennisbanen, sportvelden en speeltuinen zorgen ervoor dat je geen tijd hebt om je te vervelen. Er is een animatieteam die leuke activiteiten organiseert. Liever op een ligbedje bij het zwembad ontspannen? Dan kan dat ook. En terwijl je ligt te relaxen hebben je kids de tijd van hun leven in het peuter- of kinderbad. Ontdek ook de omgeving, want je zit in een bosrijke gebied met genoeg belevenissen in de natuur. Of zoek de rijke cultuur op in historische steden in de buurt, daar barst het ook van en is een leuke afwisseling tijdens je vakantie. Genieten doe je hier zeker.

Vanaf

 290

Taksim Gonen

Soort:
Op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Istanbul? Het 4-sterren Taksim Gonen Hotel ligt op slechts 110 meter van het levendige Taksim-plein. Met elegante kamers, een dakterras met panoramisch uitzicht en diverse wellnessfaciliteiten is dit hotel de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen. Bezienswaardigheden zoals de Istiklal-straat en het Dolmabahçe-paleis bevinden zich op loopafstand. Boek je verblijf bij D-reizen en ontdek het bruisende Istanbul!

Vanaf

 243

Searocks Exclusive Village

Zelden ben ik op zo'n magische plek geweest als nu. Ik ben bij Searocks Exclusive Village op Peloponnesos en verblijf in een fijne villa met een huiselijke sfeer. Het voelt bijna als een droom. Zeker als mijn blik de Golf van Messenië vangt en de eindeloze olijfgaarden die het resort omringen.

De villa's bevinden zich in Kalamata. Een plek die geliefd is om zijn lange stranden en immens blauwe zee. Geniet hier van ontspannen dagen aan de kust en indrukwekkende cultuurschatten, zoals het kasteel en de Ipapanti-kerk. Voor lekker even nietsdoen is dit adresje ook heel fijn. Nestel jezelf op een comfortabel ligbed, neem een tijdschrift mee en maak af en toe een plons in het zwembad of even af te koelen. In de Belvedere Lounge Bar nip je van cocktails en lokale wijn met het allermooiste achtergronddecor. De bar en de ligging zijn zo mooi, dat sommige mensen speciaal hiervoor blijven overnachten. Liever een hapje eten? Schuif dan aan voor seizoensgebonden gerechten aan in de Olive Grove. Hier spelen groenten een hoofdrol en komen ze vers van het land. Heb jij je koffers al gepakt?

Vanaf

 1.500