Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

HAIDVOGL MAVIDA Zell am See

🇦🇹Oostenrijk
Zell Am See
hotel
Logies en ontbijt
Tijdens je verblijf bij HAIDVOGL MAVIDA Zell am See is de ideale combinatie in volle glorie aanwezig. Wellness en wintersporten. Een heerlijke combinatie. Met 1400 vierkante meter aan wellnessfaciliteiten. En de skipistes op loopafstand van het viersterrenhotel. Met 408 kilometer aan skipistes is hier genoeg te ontdekken. Van langlaufen tot aprés-skiën. Mooier kan het bijna niet worden tijdens je wintersportvakantie in Salzburgerland. Laad weer helemaal op dankzij de rust vam Zell am See. Of dankzij een ontspannende massage bij HAIDVOGL MAVIDA Zell am See. Opwarmen van al je winteravonturen doe je natuurlijk in de sauna. En de voetjes gaan omhoog in de comfortabele en ruime kamers van het hotel. Wie wist dat een wintersportvakantie in Oostenrijk zo ontspannend kon zijn?

HAIDVOGL MAVIDA Zell am See is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 januari 2027, 4 dgn
Eindhoven
 732

Bekijk ook deze aanbiedingen

W South Beach

Verblijven in een aangename accommodatie in Miami Beach? Hotel W South Beach is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 9115 reizigers beoordelen Hotel W South Beach gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel W South Beach, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Staten? Boek jouw vakantie naar Hotel W South Beach vandaag nog!

Vanaf

 2.346

Nanai 2 Residence

Soort:
Zin in een zonvakantie in Thailand? In het levendige Patong Beach verblijf je in het 3-sterren Hotel Nanai 2 Residence. Dit hotel ligt op een fijne locatie dicht bij strand en entertainment. Overdag ontdek je de omgeving of ontspan je op het terras. ’s Avonds geniet je van de gezellige sfeer in Patong. De combinatie van comfort en een centrale ligging maakt dit hotel een ideale uitvalsbasis. Met gratis WiFi blijf je eenvoudig verbonden tijdens je verblijf. Boek snel bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 724

13 dg cruise Noord Europa Mein Schiff 2

Soort:
Beleef een indrukwekkende 13 daagse cruise aan boord van Mein Schiff 2 en ontdek de spectaculaire natuur van Noorwegen. Vanuit Bremerhaven vaar je langs imposante fjorden, kleurrijke kustplaatsen en adembenemende landschappen tot ver boven de poolcirkel. Afhankelijk van de vertrekdatum volg je een van de drie mooie samengestelde routes, die elk een unieke kennismaking bieden met de veelzijdigheid van Noorwegen. Tijdens je reis bezoek je levendige bestemmingen zoals Bergen, Molde, Nordfjordeid en Ålesund. Afhankelijk van de route die je kiest vaar je naar Geiranger en Hellesylt, twee bestemmingen die toegang bieden tot de spectaculaire Geirangerfjord, een van de mooiste fjorden ter wereld. Een absoluut hoogtepunt van alle routes is het bezoek aan Honningsvåg, de toegangspoort tot de Noordkaap, en Tromso, de bruisende hoofdstad van het Noordpoolgebied. Op sommige afvaarten breng je ook een bezoek aan Trondheim, een van de oudste en meest historische steden van Noorwegen. Aan boord van Mein Schiff 2 ervaar je het Premium All Inclusive concept, uitstekende gastronomie, uitgebreide wellnessfaciliteiten en een ontspannen sfeer. Terwijl de prachtige Noorse kust aan je voorbijtrekt, beleef je iedere dag nieuwe panoramische uitzichten en mooie momenten.

Vanaf

 2.309

Paraiso Perdido Casa Rural

Soort:
Je hart spreekt de waarheid. Soms ontmoet ik mensen die van deze zin hun levensfilosofie hebben gemaakt. Net als de Nederlandse eigenaresse Minouche. Zij en haar man Serge creëerden Paraiso Perdido Casa Rural. En eenmaal aangekomen in hun verloren paradijs maakte mijn hart dan ook een grote sprong van geluk.

Toen ik de poort binnenliep, vertraagde ik direct mijn pas. Langs de palmen die zacht wuifden, de imposante Arabische lantaarns. Ik kon er niet om heen: de rust daalde met een grote lach op me neer. In de jaima, de grote Marokkaanse tent in de tuin, ontmoette ik Minouche en zij straalde precies hetgeen uit wat haar finca zo mooi maakt. We dronken een cava tussen de kleurige kussens. 'Serge en ik woonden in London. We hadden drukke carrières en ons leven flitste voorbij. Maar we hadden een droom: we blijven hier, sparen nog wat en dan gaan we. Naar een rustige plek bij zee waar de zon graag is. Toen ik zwanger was, kozen we Spanje uit en gingen. Alles hebben we gezien, van verlaten meditatieplekjes in de bergen tot een uitgewoond bordeel midden in de stad. En toen ontdekten we de Costa de la Luz. Ik was opslag verliefd.' Ik ken het gevoel, de stranden, het licht, de oceaan en de authentieke Andalusische bewoners. 'Dit was de plek voor ons verloren paradijs waar tijd geen rol speelt, status onbelangrijk is en je het hectische stadsleven achter je laat.'

De avond valt, de lantaarns branden, de doeken wapperen in de avondwind. Vandaag heb ik al vele plekjes ontdekt waar ik ging zitten en niet meer weg wilde. En dan heb ik het nog niet eens over het zwembad of mijn eigen sfeervolle cabana in Arabische stijl. Ik glimlach: een verloren paradijs. En ja hoor, daar maakt mijn hart wederom een sprongetje.

Vanaf

 611