Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Landhotel Jager

🇦🇹Oostenrijk
Wildermieming
hotel
Halfpension
Verblijven in een aangename accommodatie in Wildermieming? Landhotel Jager is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 394 reizigers beoordelen Landhotel Jager gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Landhotel Jager, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Landhotel Jager vandaag nog!

Landhotel Jager is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 september 2027, 8 dgn
€ 1.068

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Victoria

Soort:
Hotel Victoria ligt midden in hartje centrum van Lloret de Mar en op slechts 150 meter van het strand! 's Avonds loop je zo het gezellige centrum in om de avond van je leven te beleven! Door de centrale ligging ben je overal dichtbij. De kamers zijn comfortabel en onder andere voorzien van airconditioning en WIFI. Perfect om te verblijven dus!

Vanaf

€ 294

Summer Dream

Verblijven in een aangename accommodatie in Theologos? Summer Dream is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 885 reizigers beoordelen Summer Dream gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Summer Dream, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Summer Dream vandaag nog!

Vanaf

€ 417

Appartementen Irilena

Appartementen Irilena is op een heuvel gebouwd, waardoor je een adembenemend uitzicht op het landschap en de zee hebt. Elke avond kun je van een prachtige zonsondergang genieten. Het complex ligt heerlijk rustig, middenin de natuur. Wel zijn de winkels, restaurants en bars dichtbij gelegen, zodat je niet ver hoeft te lopen voor de dagelijkse benodigdheden of een gezellige taverne. Je zult gastvrij worden ontvangen voor een verblijf in deze luxe ingerichte appartementen.

Vanaf

€ 830

Senhora do Carmo Charm House

Soort:

Ik dacht dat ik de meest bijzondere adresjes allemaal al ontdekt had, totdat ik een paar nachten verbleef in Senhora do Carmo Charm House. Nog nooit lachten zoveel pittoreske details me tegemoet. Schilderijen, klassieke lampen, nisjes in allerlei soorten en maten... De openbare lounge lijkt zelfs wel een museum, prachtig! In en om de rest van het gebouw kom je vele onbewerkte, stenen elementen tegen, wat het authentieke gevoel dat je hier krijgt nog eens versterkt. Eveneens is er gebruik gemaakt van sierlijke houten details, zoals zware balken tegen het plafond en een houten trap uit vroeger tijden.

Je kiest natuurlijk voor de Azoren om uitstapjes te maken en de ligging van dit mooie huis is daarvoor precies goed. Binnen enkele minuten bereik je het centrum van Ponta Delgada en de belangrijkste toegangswegen tot diverse bezienswaardigheden zijn vlakbij. Bij terugkomst kun je heerlijk ontspannen in de grote groene tuin of in je fijne, ruime kamer. Deze is ingericht met veel witte - en rustgevende tinten en daardoor een fijne plek om te ontspannen na een dag nieuwe dingen ontdekken. Bovendien heb je de mogelijkheid om iedere dag te genieten van een lekker vers ontbijtje, met veel liefde klaargemaakt door de vriendelijke medewerkers van dit ronduit bijzondere verblijf.

Vanaf

€ 945