Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Novotel Wien Hauptbahnhof

🇦🇹Oostenrijk
Wengen
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Wenen? Hotel Novotel Wien Hauptbahnhof is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 11007 reizigers beoordelen Hotel Novotel Wien Hauptbahnhof gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Novotel Wien Hauptbahnhof, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Novotel Wien Hauptbahnhof vandaag nog!

Novotel Wien Hauptbahnhof is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

4 november 2026, 4 dgn
Keulen
 271

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Nereides

Hotel Nereides ligt bij het gemoedelijke dorpje Kolymbari op Kreta, een ideale plek om tot rust te komen. Dit eenvoudige, maar hechte familiehotel biedt fijne faciliteiten voor een ontspannen verblijf. De kamers zijn simpel, maar comfortabel en het vriendelijke personeel zorgt dat je je meteen welkom voelt. Elke ochtend staat er een eenvoudig ontbijt klaar om de dag goed te beginnen.

In de tuin ligt een ruim zwembad met ligstoelen, een fijne plek om te relaxen en te genieten van de warme zon. Liever een duik in zee? Het strand ligt op loopafstand en je bent er zo. Hier kun je niet alleen genieten van het verkoelende water, maar ook neerstrijken bij een van de restaurantjes langs de kust. Of je nu trek hebt in verse vis of een klassiek Grieks gerechtje, je vind er vast iets lekkers naar jouw smaak. Voor wie zin heeft om eropuit te gaan, ligt er een bushalte in de buurt. Hiermee reis je gemakkelijk naar Chania of andere leuke plekken in de omgeving.

Vanaf

 422

Campingpark Eifel

Soort:
Je familievakantie in de natuur kan beginnen. De huisjes zijn betaalbaar en het allermooiste: je vakantiegevoel wordt er niet minder van. Integendeel. Wordt wakker met de mooiste uitzichten. Overal waar je kijkt is het groen en je snuift de frisse lucht van de natuur iedere ochtend op. Heerlijk … Na het ontbijt is het tijd om eropuit te gaan. Voor ieder kind van elke leeftijd is er genoeg te doen. Ook mag een frisse duik in het buitenzwembad niet ontbreken. Wie buiten het hoogseizoen komt, ervaart een dubbele dosis oase van rust.

Vanaf

 728