Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

NH Collection Wien Zentrum

🇦🇹Oostenrijk
Wengen
hotel
Logies
Begin je dag in een modern viersterrenhotel met een opvallende gevel, ontworpen door een bekende Oostenrijkse kunstenaar. De glazen elementen en kleurrijke details trekken meteen de aandacht. Na het bewonderen van dit kunstwerk stap je zo de drukste winkelstraat van de stad op. Hier vind je luxe modewinkels, gezellige cafés en volop sfeer. Na een korte wandeling van 10 minuten bereik je een van de bekendste culturele hotspots van de stad. Strijk neer op een terras in het museumkwartier en proef lokale lekkernijen. Heb je genoeg gewandeld? De metro stopt direct naast het hotel, dus je bent zo weer terug. Sluit je dag ontspannen af in de sauna of wellnessruimte. De ruime kamers bieden alle comfort die je nodig hebt voor een fijne stedentrip. En dankzij de centrale ligging beleef je de stad op jouw manier, op jouw tempo.

NH Collection Wien Zentrum is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 januari 2027, 4 dgn
Brussel Zaventem
€ 530

Bekijk ook deze aanbiedingen

Residence Odalys Le Village de Praroustan

Soort:
Geniet tussen het wandelen door van geweldige uitzichten. Kom volledig tot rust in de moderne en comfortabel ingerichte appartementen van Odalys Le Village de Praroustan. De appartementen zijn volledig uitgerust van een keuken en een woonkamer. Ontspan tijdens een heerlijke hamam behandeling of ga lekker zwemmen in het verwarmde zwembad.

Vanaf

€ 306

Hard Rock Hotel Tenerife

Soort:

Hard Rock Hotel Tenerife behoort tot de wereldberoemde formule die bekend staat om het geven van een onvergetelijke ervaring. Werkelijk alles is hier aanwezig om je zonvakantie in Playa Paraiso van begin tot eind te laten slagen. Met meerdere zwembaden, de grote Rock Spa, de Rock Shop en zeer professionele entertainment is pas een tipje van de sluier onthult.

Voor kleine en grote 'rocksterren' is er van alles te doen. De wat grotere kids kunnen genieten van een uitgebreid programma vol met activiteiten voor alle leeftijden. Verkleed je als een echte ster of word opgeleid tot DJ. Show je talenten tijdens het Rockfeest wat eenmaal per week georganiseerd wordt en aan het einde van de vakantie verlaat je dit heerlijke hotel als een echte popstar.

De kamers zijn erg ruim en voorzien van alle wensbare gemakken. Met stijlvolle details, heerlijke boxspring bedden en veelal een regendouche is dit ontspannen 2.0! Minstens net zo fijn is dat je op de zonovergoten dagen het strand vrijwel direct voor de deur van dit bijzondere hotel aantreft. Behandeld worden als een vip, dat wordt op en top genieten.

Vanaf

€ 792