Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Harry’s Home Wien

🇦🇹Oostenrijk
Wengen
hotel
Logies en ontbijt
Hotel Harry’s home vind je in de Millenium Tower, gunstig gelegen aan de Donau. Hier heb je een prachtig uitzicht over Wenen. Overnachten doe je in modern ingerichte kamers die ruim zijn. Ga je de deur uit, dan sta je met tien minuten lopen op Wien Miette, de poort naar het historische centrum van Wenen met de beroemde Stephansdom en het Burgtheater.

Harry’s Home Wien is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 juni 2026, 4 dgn
Brussel Zaventem
 553

Bekijk ook deze aanbiedingen

Kookis Village

Het typisch Griekse Secrets Kookis Village in Limni Keri is een mooi resort waar velen een zeer goede beoordeling over hadden. Je zult je je hier zeer welkom voelen met het vriendelijke en zeer gastvrije personeel.

Het traditionele complex bestaat uit zeven mooie Griekse villa's met twee verdiepingen en een hoofdgebouw, waar je de receptie en de snackbar vindt. De luxueuze villa's bieden je een fijn verblijf en hebben allemaal een eigen of een gedeeld zwembad. Ook hebben de villa's heerlijke bedden en een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser. Kookis Villas combineert prachtig traditionele architectuur met moderne gemakken en ligt in een prachtig aangelegde tuin.

Ook de locatie is zeer gunstig. Binnen een paar minuten ben je bij het kiezelstrandje of slenter je in het centrum van het mooie vissersdorpje Limni Keri. Dat wordt optimaal genieten van Griekenland!

Vanaf

 739

Athina

Verblijven in een aangename accommodatie in Kos-Stad? Appartement Athina is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 553 reizigers beoordelen Appartement Athina gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Athina, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Appartement Athina vandaag nog!

Vanaf

 617

Aparthotel Athanasios by Philoxenia

Aan de rand van het leuke plaatsje Ammoudia vind je Aparthotel Athanasios by Philoxenia. Ook wandel je zo naar het strand voor een heerlijke dag vol zon en zee. Liever een keertje een duik in het zwembad maken? Je mag gebruik maken van de faciliteiten van het zusterhotel Pholoxenia, zoals het zwembad en het restaurant. Of je nu geniet van de zon of de lokale smaken ontdekt in de nabijgelegen restaurants, dit is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijk verblijf in deze charmante Griekse kustplaats.

Vanaf

 475