Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villa Marko

Dit geliefde hotel ligt direct aan het Meer van Ohrid. Je zou bijna zeggen “in het meer”. Je stapt het hotel uit en je staat direct op het strand. Je “eigen” strand met ligbedden en parasols. Je kijkt over het authentieke dorpje. Er wonen ongeveer 300 inwoners, er zijn maar een paar kleinschalige hotels en vijf sfeervolle, kleine restaurants. Met een zonsondergang en prachtig uitzicht is dit toch een ideale plek voor je vakantie.

Prijzen vergelijken

Villa Marko is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  650

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Flemings Deluxe Wien City

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Wenen? Hotel Flemings Deluxe Wien City is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 10949 reizigers beoordelen Hotel Flemings Deluxe Wien City gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Flemings Deluxe Wien City, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Flemings Deluxe Wien City vandaag nog!

Vanaf

 211

Princess Taurito

Soort:
Zon zee en uitzicht zo ver je kunt kijken Princess Taurito op Gran Canaria is de ideale plek voor een ontspannen vakantie onder de Spaanse zon. Na een complete renovatie in 2024 straalt dit hotel weer als nooit tevoren met een moderne frisse uitstraling en een warme sfeer. Of je nu met zijn tweeën komt of met het hele gezin hier voelt iedereen zich direct thuis. Het hotel ligt direct aan een klein strand en biedt vanuit elke kamer een prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan. Luieren bij het zwembad wordt extra aangenaam met de palmbomen om je heen en het geluid van de zee op de achtergrond. Voor de kinderen is er volop vermaak in het kinderbad de splash pool en de gezellige miniclub met leuke activiteiten. Ook aan actievelingen is gedacht. Maak een wandeling langs de kust of werk je in het zweet in de fitnessruimte. Tussendoor schuif je aan bij het buffet voor een lekkere maaltijd of haal een verfrissend drankje bij de bar. Dankzij de All Inclusive formule hoef je nergens aan te denken en geniet je de hele dag door van lekker eten en drinken. Hotel Princess Taurito is een heerlijke uitvalsbasis voor een zorgeloze vakantie op het mooie Gran Canaria.

Vanaf

 776

Fly & Go Eleni Hotel

Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/kos/) Eleni Hotel in Kefalos is een fijne plek voor een ontspannen vakantie op Kos. Dit kleinschalige familiehotel ligt op slechts een paar minuten lopen van het strand en biedt alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze tijd. Neem een verfrissende duik in het zwembad, relax op het zonneterras met een drankje van de snackbar, of geniet van het ontbijt dat inbegrepen is. De eenvoudig ingerichte kamers hebben een balkon met uitzicht op het zwembad, de bergen of de omgeving. Dankzij de centrale ligging ben je zo bij de baai van Agios Stefanos, gezellige restaurants en bars, of het centrum van Kefalos op zo'n 2,5 km afstand. Ontdek met je huurauto de hoogtepunten van Kos, zoals Kos-Stad, Paradise Beach en de beroemde thermale baden. Eleni Hotel biedt een gastvrije, Griekse ervaring waar je volledig tot rust komt.

Vanaf

 569

Rondreis Cappadocië

Soort:
Ben je een liefhebber van natuur, cultuur en historie, dan is deze schitterende rondreis je op het lijf geschreven. Wij nemen je mee naar een van 's werelds grootste natuurwonderen Cappadocië. Deze indrukwekkende regio met z'n sprookjesachtige landschap staat niet voor niets op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Behalve Cappadocië bezoeken we de wereldberoemde antieke stad Perge, het Romeinse theater Aspendos, het Mevlana Museum & Sultanhan Keravanserai, Göreme, de ondergrondse stad Kaymakli en het Dal van de monniken.

Vanaf

 694