Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

EuroParcs Bad Hoophuizen

🇳🇱Nederland
Hulshorst
vakantiepark
Logies
Dit park is prachtig gelegen direct aan het Veluwemeer. Wandel over het 1,5 kilometer lange strand wat bij het park hoort of ga gewoon lekker zitten en genieten. Door de centrale ligging tussen Harderwijk en Nunspeet ben je zo op de Veluwe. De fietsen staan al op je te wachten, dus huur een stalen ros en verken de mooie omgeving. Ga je vandaag langs het water of toch de bossen in? Eén ding is zeker, terugkomen in je luxe vakantiewoning maakt het verblijf echt compleet. Ook watersporters komen hier zeker aan hun trekken. Want met een echte watersportschool op het park én een jachthaven heeft dit EuroParcs toch wel een extraatje.

EuroParcs Bad Hoophuizen is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

26 februari 2026, 4 dgn
 1.236

Bekijk ook deze aanbiedingen

My Home Appartementen

Soort:
Een plek waar je je al snel thuis voelt en waar de sfeer net zo warm is als de zon: dat is My Home Appartementen in Alanya. Dit geliefde complex ligt op een fijne locatie, dicht bij het beroemde Kleopatra strand, de haven en het levendige centrum. Je verblijft in ruime en verzorgde appartementen, met alles binnen handbereik voor een ontspannen vakantie aan de Turkse Rivièra. Overdag kun je relaxen aan het zwembad of je laten verwennen in de hamam met een massage of saunabezoek. Heb je trek gekregen? Dan schuif je aan in het restaurant van het complex of wandel je naar een van de gezellige eettentjes in de buurt. Bij My Home Appartementen draait alles om comfort, rust en die typische Turkse gastvrijheid.

Vanaf

 249

Quinta do Mel

Soort:

Wat een onverwachte wending. Daar stond ik dan, midden in het Portugese landschap, tussen de geurende kruiden en zoemende bijen - met een lekke band. Niet het einde van de wereld, zo bleek al snel, want uit een charmant huis aan de rand van de weg kwam een man me tegemoet. Luis, de eigenaar van deze bijzondere quinta. Terwijl mijn scooter werd gerepareerd, nipte ik van een dampende kop kruidenthee, vers geplukt uit de tuin. En ineens wist ik: dit plekje is te mooi om zomaar weer achter te laten.

Quinta do Mel is een kleinschalige en sfeervolle quinta in de heuvels van de Algarve, op korte afstand van Vilamoura en Albufeira. Gasten worden hier warm ontvangen door Luis, die hen verwent met huisgemaakte honing, biologische jam en een ontbijt vol streekproducten. Er zijn slechts tien kamers, wat zorgt voor veel rust en privacy. In de tuin ligt een zwembad met ligstoelen en rondom slingeren wandelpaden tussen sinaasappelbomen en lavendelstruiken. De quinta beschikt over een eigen theesalon en winkeltje, waar lokale lekkernijen geproefd én gekocht kunnen worden. Perfect voor wie het authentieke Portugal wil proeven - letterlijk en figuurlijk.

Vanaf

 548

Rondreis Cappadocië

Soort:
Ben je een liefhebber van natuur, cultuur en historie, dan is deze schitterende rondreis je op het lijf geschreven. Wij nemen je mee naar een van 's werelds grootste natuurwonderen Cappadocië. Deze indrukwekkende regio met z'n sprookjesachtige landschap staat niet voor niets op de Werelderfgoedlijst van UNESCO. Behalve Cappadocië bezoeken we de wereldberoemde antieke stad Perge, het Romeinse theater Aspendos, het Mevlana Museum & Sultanhan Keravanserai, Göreme, de ondergrondse stad Kaymakli en het Dal van de monniken.

Vanaf

 739

Hotel Grand Pasa

Soort:

Hotel Grand Pasa in Marmaris is een mooi vijfsterrenhotel gelegen in de populaire Turkse badplaats Marmaris. Het prachtige strand is gemakkelijk te voet te bereiken en als je een bezoekje wilt brengen aan het centrum, kun je gebruik maken van de dolmus.

Je verblijft hier op basis van all inclusive en het zal je dan ook aan niets ontbreken. De smakelijke maaltijden worden in buffetvorm geserveerd, maar voor de liefhebbers is er ook een à la carte restaurant. Bijkomen van alle nieuwe indrukken en de heerlijke gerechten kan in de nette hotelkamers. Alle kamers beschikken over een zonnig balkon.

Vakantie draait natuurlijk om ontspanning en dat kan in Hotel Grand Pasa op vele manieren. Wat dacht je van pootje baden in het zwembad, een bezoek aan de sauna of een potje tafeltennis? Dat er ook aan de kinderen is gedacht blijkt wel als je de glijbanen in het zwembad ziet!

Vanaf

 512