Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Mer

🇲🇪Montenegro
Rafailovici
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Rafailovici? La Mer is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 566 reizigers beoordelen La Mer gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van La Mer, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Montenegro? Boek jouw vakantie naar La Mer vandaag nog!

La Mer is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 oktober 2026, 8 dgn
Keulen
€ 374

Bekijk ook deze aanbiedingen

Odalys Du Golfe

Soort:
Dit appartementencomplex ligt in het gezellige Cap d'Agde, waar je prima terecht kunt voor een hapje en een drankje. Het beschikt over een zwembad met een zonneterras in de met bomen omzoomde tuin.

Vanaf

€ 314

Viva Blue & Spa

Soort:
Kom helemaal in de vakantiesferen in de 4-sterrenaccommodatie Viva Blue & Spa, gelegen naast natuurpark 's Albufera en op slechts 5 minuten lopen van een heerlijk strand. Dit prachtige hotel is een waar paradijs voor jong en oud. Als jij lekker aan het relaxen bent vermaken de kinderen zich in de miniclub. Zwembaden om af te koelen, diverse restaurants voor lekkere maaltijden en gerenoveerde premium appartementen voor een fantastisch verblijf... Zin om te sporten in de gym of ontspannen in de sauna en jacuzzi, het kan hier allemaal! Of je nu gaat shoppen in de omgeving of liever een auto huurt en het eiland verkent. Een reis naar Playa de Muro kan altijd. Staat Mallorca op de planning voor je volgende vakantie? Denk dan zeker aan Viva Blue & Spa!

Vanaf

€ 379

Queen of Zakynthos

Vanaf mijn balkon kijk ik uit over het groene landschap van Zakynthos. In de verte kan ik zelfs de zee zien. Daar heb ik vast dat heerlijke briesje aan te danken! Ik neem nog een slok van mijn verse jus d'orange en sluit mijn ogen. De vakantie in Queen of Zakynthos is pas net begonnen en ik voel me nu al helemaal thuis. Er zijn in totaal drie villa's met een fijne, moderne inrichting. Mede daardoor is het hier zo heerlijk rustig! Je slaapt hier heerlijk in de verkoelende kamers en 's ochtends geniet je van de warme ochtendzon op je terras. Het beste van alles; je hebt hier een eigen privézwembad.

Neem een verfrissende duik en kom tot rust op één van de luxe zonnebedjes rondom het water. Hoewel je hier heerlijk zit, is het zeker de moeite waard om de rest van het eiland te verkennen; breng een bezoek aan de allermooiste strandjes, maak een boottocht naar het schildpaddeneiland of ontdek de vele zeeschatten onder water. Voor een heerlijk diner hoef je niet ver te reizen; proef de lekkerste Griekse gerechten bij Amoudi Restaurant of ga voor een heerlijk stukje vlees van de grill bij Ovelix grill house. Beide restaurants liggen op loopafstand van de villa. Dit wordt een onvergetelijke vakantie!

Vanaf

€ 1.016