Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Rijeka Costabella Beach

Rijeka Costabella Beach

Verblijven in een aangename accommodatie in Rijeka? Resort Hilton Rijeka Costabella Beach Resort en Spa is een luxe 5-sterren resort, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 307 reizigers beoordelen Resort Hilton Rijeka Costabella Beach Resort en Spa gemiddeld met een 9. Ook beschikt het resort over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Resort Hilton Rijeka Costabella Beach Resort en Spa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Kroatie? Boek jouw vakantie naar Resort Hilton Rijeka Costabella Beach Resort en Spa vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Rijeka Costabella Beach is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  784

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Posta Design

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Como? Hotel Posta Design is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 961 reizigers beoordelen Hotel Posta Design gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Posta Design, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Posta Design vandaag nog!

Vanaf

 504

Appartementen Parkmar

Soort:
Vanaf de sfeervolle Appartementen Parkmar sta je binnen een mum van tijd met je voeten op het warme strand. Ook is het bruisende centrum van Marmaris al na een gezellige wandeling van zo'n 15 minuutjes te bereiken.

De ruime appartementen zijn van alle gemakken voorzien. Geen zin om naar het strand te lopen om van de zon te genieten? Dit kan ook bij het zwembad bij het hotel. Bij de poolbar kun je verfrissende drankjes halen en is het personeel altijd in voor een gezellig praatje.

Vanaf

 387

RIU Bravo

Soort:
Ook op Mallorca kun je terecht voor de uitmuntende en vertrouwde RIU service. Bij RIU Bravo in Playa de Palma gaan moderne luxe en all inclusive genieten hand in hand. Na een goede nachtrust in je sfeervolle kamer sla je de balkondeuren open en kun je het ruisen van de zee misschien al horen... Het strand ligt namelijk maar 200 meter verderop! Of blijf lekker 'thuis', om te genieten van de 2 zwembaden, wellnessfaciliteiten en vooral het heerlijke eten waar dit hotel zo om geprezen wordt. Klinkt als een topvakantie, vind je ook niet? Bekijk snel onze prijzen en maak jouw vakantiedromen waar bij RIU Bravo!

Vanaf

 735

Hotel Abaco Altea

Soort:

Hotel Abaco Altea is een adresje naar mijn hart. Het wordt met veel passie gerund door Adelina & Thomas, die elkaar hebben leren kennen in Zwitserland tijdens hun studie Hotel Management. Wat romantisch dat zij nu samen dit mooie plekje runnen! Thomas is opgegroeid in Altea, zijn ouders bouwden dit fantastische hotel en hij besloot terug te keren naar 'zijn' Altea om mee te helpen het te verkopen. Maar uiteindelijk is hij gebleven en in plaats van het hotel weg te doen, hebben ze het nog mooier gemaakt en uitgebreid van zes naar achttien kamers.

En dat ze Abaco Altea in eigen bezit hebben gehouden begrijp ik volkomen. Iedere dag dat ik hier wakker word is een cadeautje. In de kamers is gebruik gemaakt van veel mooie details als fijne kussens, knusse niches en subtiele decoratie aan de muur. Ook in de rest van de ruimtes is het erg bijzonder om te verblijven. De houten balken op het plafond zijn behouden, net als de oorspronkelijke stenen muren die op verschillende plekken mooi verwerkt zijn in het geheel. En dan vergeet ik bijna de stevige houten deuren die nog steeds in gebruik zijn, prachtig!

Toen ik hier aankwam werd ik getrakteerd op een lekker glas cava en aardbeien, en op mijn bed lagen rozenblaadjes. Wat een welkom! Op het dakterras en op de patio wordt eveneens goed voor me gezorgd, want hier kan ik in alles rust iets eten of drinken. En naar leuke plekjes in de omgeving hoef ik ook al niet zelf te zoeken, want met veel liefde voor de omgeving vertellen Adelina & Thomas precies wat ik naartoe moet. Ik ben al naar het pittoreske dorpje Guadalest geweest en ga morgen naar Muro de Alcoy. Wat heb ik een zin om door dit prachtige plaatsje met oude straatjes te wandelen en de authentieke gebouwen daar te bewonderen...

Wil je liever in een appartement verblijven? Klik dan hier.

Vanaf

 749