Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Indigo Edinburgh

🇬🇧Groot-brittannie
Edinburgh
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Edinburgh? Hotel Indigo Edinburgh is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 459 reizigers beoordelen Hotel Indigo Edinburgh gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Indigo Edinburgh, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Groot-Brittannie? Boek jouw vakantie naar Hotel Indigo Edinburgh vandaag nog!

Indigo Edinburgh is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 januari 2027, 4 dgn
Weeze
 329

Bekijk ook deze aanbiedingen

Cali Resort En Spa Resort

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Coral Bay? Hotel Cali Resort en Spa Elegant collection by Louis Hotels is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1296 reizigers beoordelen Hotel Cali Resort en Spa Elegant collection by Louis Hotels gemiddeld met een 9. Ook beschikt het hotel over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Cali Resort en Spa Elegant collection by Louis Hotels, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Hotel Cali Resort en Spa Elegant collection by Louis Hotels vandaag nog!

Vanaf

 545

Diamond Sunset Harbour Club

Soort:
Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie in Costa Adeje? Het 3-sterrenresort Sunset Harbour Club biedt comfortabele accommodaties en uitstekende faciliteiten voor een onvergetelijk verblijf. Gelegen op slechts 100 meter van het prachtige La Pinta-strand, geniet je hier van zon, zee en strand binnen handbereik. Met twee grote buitenzwembaden, omgeven door weelderige tuinen, is dit resort een oase van rust en comfort. De nabijheid van diverse restaurants, winkels en uitgaansgelegenheden maakt het de ideale keuze voor zowel ontspanning als vermaak. Ervaar de charme van Tenerife en boek je verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 616

Hotel Pickalbatros Palace Port Ghalib

Soort:

In het elegante Hotel Pickalbatros Palace Port Ghalib is het wel heel goed toeven: het heeft een geweldige ligging en je wordt voortdurend omringd door luxe en comfort.

Het hotel ligt vlak bij de haven van Port Ghalib en heeft voor de deur een eigen strand met fijn goudgekleurd zand. Daaraan vast grenst een prachtig huisrif, waar allerlei felgekleurde visjes rondzwemmen. Omdat het koraal bijna de kust raakt, kun je via de steiger wat dieper de zee in.

Luxe en comfort vind je terug in de goede faciliteiten. Zo is er een waanzinnige spa met sauna, stoombad, traditionele hamam en zijn er maar liefst 16 behandelkamers. Je kunt er genieten van allerlei weldadige behandelingen zoals, de Egyptian Olive Body Treatment, de Port Ghalib Massage of de Cleopatra's Signature gezichtsbehandeling. Verder ligt er in de weelderige tuin een uitgestrekte zoutwater lagune en vind je er diverse sportfaciliteiten.

Vanaf

 720

River Villas Plomari

Zodra ik het smalle paadje volgde dat langs de olijfbomen kronkelde, werd ik overvallen door een gevoel van tropische luxe. Voor me lag een kleine oase: vier elegante villa's met houten accenten en grote ramen, verscholen tussen het groen. Het zwembad stroomde als een kalme rivier langs de villa's, met achter elke heg een eigen stukje paradijs. Op mijn privéterras pruttelde de jacuzzi uitnodigend voor een avond onder de sterren. Het uitzicht over zee was magisch, alsof de horizon speciaal voor mij geschilderd was. Hier voelde alles licht, warm en exclusief. Hier wilde ik blijven.

River Villas ligt verscholen in het charmante Plomari op Lesbos, op slechts enkele minuten rijden van de stranden van Ammoudeli en Agios Isidoros. De vier moderne villa's combineren een tropisch design met mediterraanse elegantie. Ze zijn ruim opgezet in twee verdiepingen, met een stijlvolle slaapkamer boven en een gezellige woonruimte met keuken beneden. Elke villa beschikt over een privéjacuzzi en een terras. Het gedeelde rivierachtige zwembad slingert zich tussen de villa's door, met veel privacy dankzij groene afscheidingen. Gasten genieten van een heerlijke welkomstmand en het strand op een steenworp afstand. Na slechts vijf minuutjes lopen (of twee minuten met de auto - mocht je het helemaal rustig aan willen doen) kun je al heerlijk zwemmen in de blauwe wateren van Lesbos.

Vanaf

 971