Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel

H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel

Verblijven in een aangename accommodatie in Saint Denis? Hotel H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel Resort is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1370 reizigers beoordelen Hotel H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel Resort gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel Resort vandaag nog!

Prijzen vergelijken

H4 Hotel Wyndham Paris Pleyel is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  181

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Denise Beach

Hotel Denise Beach ligt op een toplocatie aan zee en vlak bij het levendige centrum van Laganas. Overdag lonkt het fijne zandstrand op slechts 120 meter, waar je kunt relaxen op een ligbed of genieten van een verse lunch in een van de sfeervolle strandtenten. Het hotel biedt heerlijke faciliteiten; er zijn maar liefst twee zwembaden met een leuke poolbar voor je favoriete drankje. Boek je een diner in het hotel dan geniet je tijdens het eten van een prachtig uitzicht!

's Avonds wordt het nog gezelliger. Het bruisende Laganas met zijn leuke bars en de levendige barstreet liggen op loopafstand. Ideaal om na een dag in de zon de Griekse keuken te proeven of het nachtleven in te duiken. Daarna wacht een comfortabele kamer, perfect om op te laden voor weer een dag vol zon, zee en Griekse gastvrijheid.

Vanaf

 476

Appartementen Vasco da Gama

Soort:

Vanuit Vasco de Gama loop je direct het kilometerslange zandstrand op, fantastisch als je op zoek bent naar zon, zee en strand. Liever niet zwemmen in de zee? Er is ook een fijn zwembad en een apart kinderbad. In de schaduw van je parasol of palmboom is het heerlijk vertoeven op je ligbed met een lekker drankje. Terwijl de kinderen zich vermaken, is het voor jou lekker relaxen geblazen.

Het hotel is gebouwd in traditionele, Portugese stijl en de appartementen zijn netjes en comfortabel ingericht met 1 of 2 slaapkamers, een woonkamer en kitchenette. Iedere morgen geniet je in het restaurant van een lekker ontbijtbuffet wat voor je geserveerd wordt in het restaurant. Turend over zee met een kopje koffie is dat lekker wakker worden. Klaar om er op uit te gaan? Na een kleine wandeling sta je al in het centrum van het charmante dorpje Monte Gordo met leuke strandtentjes voor een verfrissend drankje. Er is ook nog eens een leuk restaurant aan het strand waar je heerlijk kunt eten (let op: niet inclusief).

Kijk hier als je liever in hotel Vasco da Gama verblijft.

Vanaf

 482