Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Hotel Denise Beach ligt op een toplocatie aan zee en vlak bij het levendige centrum van Laganas. Overdag lonkt het fijne zandstrand op slechts 120 meter, waar je kunt relaxen op een ligbed of genieten van een verse lunch in een van de sfeervolle strandtenten. Het hotel biedt heerlijke faciliteiten; er zijn maar liefst twee zwembaden met een leuke poolbar voor je favoriete drankje. Boek je een diner in het hotel dan geniet je tijdens het eten van een prachtig uitzicht!
's Avonds wordt het nog gezelliger. Het bruisende Laganas met zijn leuke bars en de levendige barstreet liggen op loopafstand. Ideaal om na een dag in de zon de Griekse keuken te proeven of het nachtleven in te duiken. Daarna wacht een comfortabele kamer, perfect om op te laden voor weer een dag vol zon, zee en Griekse gastvrijheid.
Vanuit Vasco de Gama loop je direct het kilometerslange zandstrand op, fantastisch als je op zoek bent naar zon, zee en strand. Liever niet zwemmen in de zee? Er is ook een fijn zwembad en een apart kinderbad. In de schaduw van je parasol of palmboom is het heerlijk vertoeven op je ligbed met een lekker drankje. Terwijl de kinderen zich vermaken, is het voor jou lekker relaxen geblazen.
Het hotel is gebouwd in traditionele, Portugese stijl en de appartementen zijn netjes en comfortabel ingericht met 1 of 2 slaapkamers, een woonkamer en kitchenette. Iedere morgen geniet je in het restaurant van een lekker ontbijtbuffet wat voor je geserveerd wordt in het restaurant. Turend over zee met een kopje koffie is dat lekker wakker worden. Klaar om er op uit te gaan? Na een kleine wandeling sta je al in het centrum van het charmante dorpje Monte Gordo met leuke strandtentjes voor een verfrissend drankje. Er is ook nog eens een leuk restaurant aan het strand waar je heerlijk kunt eten (let op: niet inclusief).
Kijk hier als je liever in hotel Vasco da Gama verblijft.