Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Ferme Du Pape

La Ferme Du Pape

Met zijn vestingwerken uit 1257 is het dorp trots op zijn pittoreske leuke straatjes die kronkelen tussen bloemrijke vakwerkhuizen. De verrassend smalle huizen staan vol met decoraties en unieke architectonische kenmerken. Het uitzonderlijke erfgoed van de stad omvat een kasteel, fonteinen – waarvan Saint Leo een van de grootste in de Elzas is – en een parochiekerk gewijd aan Saint Peter en Saint Paul. Eguisheim, de geboorteplaats van de Elzasser wijnmakerij, ligt op glooiende heuvels beplant met wijnstokken. Dankzij de knowhow van wijnmakers en opmerkelijke grond, zijn de hellingen van “Eichberg” en “Pfersigberg” geclassificeerd als een van de grote wijnen van de Elzas.

Prijzen vergelijken

La Ferme Du Pape is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  175

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Corona Rodier

Soort:
Op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Parijs? Het 3-sterrenhotel Corona Rodier, gelegen in het 9e arrondissement, biedt de ideale uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Met bezienswaardigheden zoals de Opéra Garnier en de Sacré-Cœur op loopafstand, dompel je jezelf onder in de Parijse charme. De nabijheid van metrostations Notre-Dame-de-Lorette en Cadet maakt het verkennen van de stad eenvoudig. Ontdek de modehoofdstad met beroemde warenhuizen als Galeries Lafayette en Printemps in de buurt. Na een dag vol avontuur keer je terug naar een comfortabel en gastvrij hotel. Klaar om Parijs te ontdekken? Boek je verblijf bij D-reizen en beleef het zelf!

Vanaf

 363

Fly & Go Cordial Santa Agueda

Soort:
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/gran-canaria/) Je exclusieve home away from home op Gran Canaria is natuurlijk Cordial Santa Agueda (voorheen Cordial Santa Agueda). Met 87 luxe en ruim opgezette appartementen met 2 of 3 slaapkamer en gelegen vlak bij de zee vier je hier je vakantie op het heerlijke Gran Canaria. Op het strand kun je heerlijk wandelen terwijl je de zee overziet, misschien nog een duik nemen in de zee of toch je strandlaken uitrollen op het strand. Zonnen en zen gaan hier hand in hand. Met je huurauto rij je zo naar plaatsen als Puerto Rico, Patalavaca of Pasito Blanco, waar je onder andere restaurants en een bars vindt. Makkelijk, als je even buiten de deur wilt eten. Je kunt natuurlijk ook logies & ontbijt boeken, dan hoef je niet meer na te denken over je ontbijt. Als je wat avontuurlijker bent, dan kun je met je huurauto het eiland ontdekken, bijvoorbeeld de hikingroutes of de Calera de Lost Marteles. Of met de auto langs de kust naar Maspalomas, dat is maar een klein kwartiertje tuffen. Toch liever dichter bij huis blijven? Dat is geen probleem, je kunt zo bij Perchel Beach Club onderuitgezakt van de (ondergaande) zon genieten. Cordial Santa Agueda is dus dé perfecte locatie waar jij je vakantie op Gran Canaria moet vieren. Zie jij jezelf al onder de Canarische zon?

Vanaf

 929

Bingo Zakynthos 3* Logies

Boek nu de supervoordelige Bingo Zakynthos 3* Logies vakantie. De manier om voordelig op vakantie te gaan. Je kunt nu vele malen voordeliger in een studio op Zakynthos verblijven. Voordeliger op vakantie in het hoogseizoen kan echt niet! Hou je ook wel van een verrassing? Wil je vooral genieten van zon, zee of strand? Maakt de plaats van bestemming je niet zoveel uit ? Zoek je een vakantie voor een zeer scherpe prijs? Boek dan nu snel je BINGO reis!

Vanaf

 359

Villas Residencial Bogamari

Soort:

Ik heb zojuist geboekt voor Villas Residencial Bogamari en kan niet wachten tot mijn vakantie begint. Marta en Javier ontvangen alle gasten altijd met open armen, dus ik ga hier zeker genieten op dit fantastische adresje. Het zwembad ziet er heerlijk uit voor een frisse duik en die luxe ligbedden... daar wil ik iedere dag wel even op relaxen met een fijn magazine. Ik kijk ook erg uit naar de moderne villas. Deze zijn ingericht met lichte tinten, wat zorgt voor een ontspannen gevoel.

Ontspannen, dat is precies waar je voor naar Ibiza gaat. Slenteren door de pittoreske straatjes van Ibiza-stad, relaxen tijdens een boottochtje en genieten van het uitzicht als je een bezoekje brengt aan de mooiste strandjes van het eiland, zoals Cala Salada en Cala Conta... Er zijn koppels die al 20 jaar naar deze villas komen. Vroeger namen ze de kinderen mee op reis. Nu komen diezelfde kinderen met hun eigen gezin naar Residencial Bogamari. Dat is toch geweldig!

 

Vanaf

 872