Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Vier Jahreszeiten

🇩🇪Duitsland
Starnberg
hotel
Logies en ontbijt

Vier Jahreszeiten is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 oktober 2026, 8 dgn
 1.169

Bekijk ook deze aanbiedingen

Arion

In de groene heuvels van Kokkari ligt hotel Arion verstopt, het uitzicht is net een levend schilderij. Dit hotel is gebouwd in bungalowstijl en straalt rust en ruimte uit. Zon liefhebbers vertoeven in de tuin aan het ruime zwembad. Vanuit Arion is het circa 15 minuten lopen naar het centrum. Geen zin om te lopen? Geen probleem, er rijdt ook een shuttle bus. Sluit je dag af met een lekker glas wijn op je balkon en geniet van je levend schilderij.

Vanaf

 498

Le Colombier

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Obernai? Hotel Le Colombier is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 288 reizigers beoordelen Hotel Le Colombier gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Le Colombier, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Le Colombier vandaag nog!

Vanaf

 744

Appartement Bamblue Boutique

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Pineda De Mar? Appartement Bamblue Boutique is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 88 reizigers beoordelen Appartement Bamblue Boutique gemiddeld met een 7. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Bamblue Boutique, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Bamblue Boutique vandaag nog!

Vanaf

 344

Appartementen Aegean Houses

Vlak bij een gezellige straat met winkeltjes en restaurants en met het strand op loopafstand ligt Aegean Houses. Naar het centrum kun je lopen, maar met je huurfiets ben je er zo! Voor het seizoen van 2025 ondergaan zij een uitgebreide renovatie, wat betekent dat je kunt genieten van een verblijf in een gloednieuwe, frisse omgeving waar elk detail zorgvuldig is uitgekozen.

Elk appartement is uitgerust met een kitchenette waar je eenvoudige maaltijden kunt bereiden, en voor wie liever uit eten gaat, zijn er veel gezellige tavernes in de buurt . Wat meteen opvalt is het fijne  zwembad met ligbedden om van het zonnetje genieten. De Griekse gastvrijheid zal je ook versteld doen staan. Kijk niet gek op als de eigenaar een praatje met je komt maken en vraagt hoe jullie dag is geweest.

Vanaf

 550