Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Crowne Plaza Düsseldorf Neuss

🇩🇪Duitsland
Neuss
hotel
Logies en ontbijt
Een ideale ligging als je zowel Neuss als Düsseldorf wilt bezoeken. In het hart van de historische stad en op circa 15 autominuten van Düsseldorf. Geniet van kerken, musea en gezellige terrasjes. Of ga lekker shoppen. En als je terug komt bij je hotel duik je nog even het zwembad of de sauna in. Meer heb je niet nodig voor een perfecte stedentrip.

Crowne Plaza Düsseldorf Neuss is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

27 maart 2026, 4 dgn
 322

Bekijk ook deze aanbiedingen

Meranerhof

Soort:
Midden in het mooie stadje Meran vind je dit fijne hotel. Centraal gelegen in het centrum maar door de romantische Engelse tuin waardoor het hotel wordt omgeven waan je je hier midden in de natuur. Binnen een paar minuten loop je over de boulevard van Meran en geniet je van de mediterrane sfeer die dit stadje uitademt. De prachtige omgeving nodigt uit tot het maken van lange wandelingen. Je sluit de dag af met een duik in het binnenbad waar bij mooi weer de schuifwand naar het zonneterras in de tuin wordt opengezet. Veel gasten komen hier graag terug vanwege de goede service, het eten en de persoonlijke service van mevrouw Eisenkeil.

Vanaf

 918

Hotel Finca Laida

Soort:

Toen ik door het dennenbos van La Muela liep, werd alles stil. Alleen het ritselen van de bladeren en het zachte gekwetter van vogels begeleidden me naar Finca Laida, een charmante oase verscholen tussen eeuwenoude bomen. De geur van hars en aarde hing in de lucht, het licht viel gefilterd door de kruinen op het warme terracotta van het pad. Hier hoef ik niets - behalve ademen, kijken, voelen. De dagen kabbelen rustig voorbij tussen zonovergoten terrassen, verse vijgen bij het ontbijt en middagen die ruiken naar lavendel en hout. Alsof de tijd even ophoudt met bewegen.

Hotel Finca Laida is een kleinschalige hideaway met slechts zeven kamers, perfect gelegen tussen het strand en het historische stadje Vejer de la Frontera. De kamers zijn fris, met natuurlijke accenten, en beschikken over een comfortabel kingsize bed, luxe badkamer met hydromassagebad en een eigen terras met tuinmeubilair. Gasten kunnen ontspannen aan het zwembad of wandelen naar het nabijgelegen natuurpark. Dankzij de ligging in een beschermd gebied heerst er een weldadige rust, terwijl leuke restaurants, een biologische tuin en zelfs de Atlantische kust op korte afstand te vinden zijn. Hier verblijven betekent echt even verdwijnen - in alle comfort.

Vanaf

 698

Sunrise Village

Welkom in je zomerse droom. Dit All Inclusive hotel is omringd door de geur van olijfbomen en biedt alles voor een onvergetelijke vakantie. Na het inchecken trek je je zwemkleding aan en plonst in het verfrissende zwembad. Terwijl jij ontspant, spelen de kinderen lachend in het speelgedeelte. Na een paar uurtjes zonnen is het tijd voor een heerlijke lunch met lokale smaken. In de middag neem je deel aan leuke activiteiten zoals aquarobics of ga je op een ontdekkingstocht in de omgeving. Wanneer de zon ondergaat, schuif je aan voor een smakelijk diner. Wekelijks worden er verschillende themadiners georganiseerd, waaronder Mexicaans, Italiaans, Kretenzisch en BBQ. Dat klinkt goed, toch?

Vanaf

 827

SCOL SportZillertal

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Fugen? Hotel SCOL Sporthotel Zillertal is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1069 reizigers beoordelen Hotel SCOL Sporthotel Zillertal gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel SCOL Sporthotel Zillertal, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel SCOL Sporthotel Zillertal vandaag nog!

Vanaf

 697