Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

KK am Harras

🇩🇪Duitsland
Munchen
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Munchen? Hotel KK am Harras is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5865 reizigers beoordelen Hotel KK am Harras gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel KK am Harras, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Duitsland? Boek jouw vakantie naar Hotel KK am Harras vandaag nog!

KK am Harras is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 januari 2027, 4 dgn
Keulen
 270

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Campestri

Soort:
Klaar voor een onvergetelijke vakantie? Dit fijne hotel biedt een unieke ervaring met historische charme en moderne gemakken. Omringd door weelderige heuvels en zilvergroene olijfbomen geniet je van een weids uitzicht op de Mugello-vallei. Hier ben je binnen no time helemaal zen. De comfortabele villa beschikt over een zwembad inclusief zonneterras en een uitstekend restaurant. Het is de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zon. Ontdek de rijke historie en prachtige natuur van de omgeving. Zo ben je slechts 35 kilometer verwijderd van Florence. Met haar bruisende cultuur en geschiedenis een uitgelezen bestemming voor een onvergetelijke dagtrip. Hier ligt het Italiaanse geluk binnen handbereik.

Vanaf

 351

Appartementen Erika

Soort:
Appartementen Erika is een fantastische plek om te verblijven in het levendige en charmante Corralejo. De ligging is perfect, direct aan het prachtige strand, waar je binnen enkele minuten je handdoek kunt uitrollen voor een heerlijke dag vol zon en zee. Voor een verfrissende duik kun je ook terecht in het kleine zwembad bij de appartementen, en het zonnedek biedt de ideale plek om te ontspannen en weg te dommelen in de warme zon. Appartementen Erika biedt daarmee de ideale combinatie van ontspanning, comfort en de levendige sfeer van Corralejo, voor een onvergetelijke vakantie.

Vanaf

 461