Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Moselromantik Hotel am Panoramabogen

🇩🇪Duitsland
Cochem
hotel
Halfpension
Een echte wijnliefhebber? Dan zit je hier goed. Moselromantik Hotel am Panoramabogen ligt op een steenworp afstand van de Moezel. Proef de lokale wijnen of fiets door het prachtige Moezeldal. Na een lange dag kan je bijkomen op het terras of in het zwembad.

Moselromantik Hotel am Panoramabogen is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 november 2026, 4 dgn
 199

Bekijk ook deze aanbiedingen

Nijlcruise 5* & Ali Baba Palace 4*

Soort:
Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo'n scherpe prijs. Onze Egypte inkopers hebben er alles aan gedaan om iets bijzonders te contracteren. Deze rondreis is dé perfecte combinatie waarin je een strandvakantie in Ali Baba Palace, combineert met een ontdekkingsreis over de langste rivier van de wereld, de Nijl. Je verblijft 7 nachten op je 5* Nijlcruiseschip op basis van volpension en verblijft 7 nachten in het populaire 4* All Inclusive Ali Baba Palace. Een onvergetelijke reis waar alles in zit; zon, zee, strand, bijzondere plaatsen als Luxor en Aswan, prachtige tempels en het echte leven in Egypte langs de Nijl! Dit moet je zelf ervaren!

Vanaf

 983

Falkensteiner Montafon

Soort:
Falkensteiner Montafon hotel is een nieuw en luxe hotel, direct aan de piste dus wat wil je nog meer? Na het uitgebreide ontbijt bind je de ski's onder en sta je gelijk op de piste. Jong en oud kunnen hier hun wintersport hart ophalen. Of je wilt langlaufen, skiën, snowboarden, alles is hier mogelijk en neem je liever eerst een paar lessen dan zit de skischool direct bij het hotel. Na een drukke dag op de piste kom je heerlijk tot rust in de uitgebreide wellness. Daarna schuif je aan voor een heerlijk buffet want de chef kok heeft zich ook vandaag weer helemaal uitgeleefd. De kamers van Falkensteiner Montafon zijn ruim en modern ingericht en zijn een heerlijke plek voor een onbezorgde familievakantie.

Vanaf

 857

Villa Bayou Villas

Soort:
Ga je op huwelijksreis, heb je wat te vieren of vind je zomaar dat je wel een once in a lifetime vakantie hebt verdiend? Dan is Bayou Villas hét adres voor jou. De villa’s op dit 5-sterren vakantiepark zijn super-de-luxe. In je privétuin vol tropisch groen heb je een zwembad helemaal voor jezelf. Daarnaast beschikt het complex over een privéstrand en, mocht je je eigen luxe paleisje überhaupt willen verlaten, mag je gebruikmaken van alle faciliteiten van het zusterhotel Lara Barut Collection. En het allerbeste? Voor deze exotische luxe hoef je slechts 3,5 uur te vliegen, want Villa Bayou ligt in Lara, Turkije. Waar wacht je nog op?

Vanaf

 1.686