Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Moselromantik Hotel am Panoramabogen

Moselromantik Hotel am Panoramabogen

Een echte wijnliefhebber? Dan zit je hier goed. Moselromantik Hotel am Panoramabogen ligt op een steenworp afstand van de Moezel. Proef de lokale wijnen of fiets door het prachtige Moezeldal. Na een lange dag kan je bijkomen op het terras of in het zwembad.

Prijzen vergelijken

Moselromantik Hotel am Panoramabogen is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  206

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Resort la Rosa dei Venti

Soort:
Een echte familievakantie in het ruime vakantiedorp Rosa dei Venti, slechts een half uur van Pisa. Op 600 meter van dit vakantiedorp bevinden zich schaduwrijke pijnboombossen en de zandstranden van Mazzanta di Vada. En iets dichterbij je modern ingerichte appartement is het genieten geblazen bij het grote zwembad, het kinderbad of de vele sportactiviteiten.

Vanaf

 373

Mosaique

Soort:
Stel je voor: een plek waar rust en luxe samenkomen, verscholen in het charmante El Gouna. Hotel Mosaique is geen doorsnee vakantieoord in Egypte; het is een kleinschalig paradijs waar je je direct thuis voelt. Een plek die eruit ziet als uit een Arabisch sprookje, waar het personeel je bij naam kent, waar alles tot in detail is afgewerkt, en waar je je op een steenworp van het strand bevindt. Dit 4-sterrenjuweeltje heeft slechts 26 kamers. Reserveer de jouwe dus snel, en geniet binnenkort ook van zo'n onbezorgde rustvakantie in Egypte!

Vanaf

 491