Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Prisma Burg Bollendorf

🇩🇪Duitsland
Bollendorf
hotel
Halfpension

Prisma Burg Bollendorf is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

1 november 2026, 8 dgn
 876

Bekijk ook deze aanbiedingen

Armagrandi Spina

Soort:
Ben je op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Istanbul? Ontdek het 4-sterren Hotel Armagrandi Spina, gelegen in de historische wijk Sultanahmet. Dit gerenoveerde 19e-eeuwse herenhuis combineert Ottomaanse en Byzantijnse architectuur met modern comfort. Met bezienswaardigheden zoals de Blauwe Moskee en de Hagia Sophia op slechts enkele minuten loopafstand, dompel je jezelf onder in de rijke geschiedenis van de stad. Geniet van het panoramische uitzicht op de Zee van Marmara vanaf het dakterras. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en ervaar de unieke charme van Istanbul vanuit Hotel Armagrandi Spina!

Vanaf

 243

Madouri Beach Hotel

Het kleinschalige Madouri Beach Hotel heeft een ideale ligging, aan het strand en vlak bij het gezellige centrum van Nidri. Ontspan op het prachtige kiezelstrand recht tegenover het hotel of geniet van een drankje bij de bar. Het levendige centrum van Nidri ligt op loopafstand van Madouri Beach Hotel. Hier word je verwend in de typische Griekse tavernes met een verscheidenheid aan lokale delicatessen. Wat wil je nog meer? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 620

Kleopatra Micador

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Alanya? Hotel Kleopatra Micador is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 729 reizigers beoordelen Hotel Kleopatra Micador gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Kleopatra Micador, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Hotel Kleopatra Micador vandaag nog!

Vanaf

 373

Villa Eva

Soort:
Villa Eva Stijlvol genieten aan de kust van Golem Vlak aan de kust van het gezellige Golem vind je de stijlvolle Villa Eva; een plek waar rust en comfort samenkomen. De kamers zijn ruim en modern ingericht en geven je meteen dat ontspannen vakantiegevoel. Doe daar de warme gastvrijheid van Albanië bovenop en je voelt je al snel helemaal thuis. Buiten wacht een heerlijk zwembad, omringd door groen en stilte. Liever een verfrissende duik in de zee? Op een paar minuten loopafstand ben je al op het strand, waar je helemaal tot rust komt. Hier doe je alles in je eigen ritme. Perfecte uitvalsbasis Vanuit Villa Eva ben je zo op het strand. Neem hier een verfrissende duik in de Adriatische Zee of geniet van de zon op je ligbedje. In het gezellige kustplaatsje Golem draait alles om het ontspannen ritme van het strandleven. Verderop vind je langs de boulevard leuke restaurantjes en cafés waar je kunt proeven van de Albanese keuken. Dankzij de ligging van Golem maakt het de ideale uitvalsbasis om de centrale kust van Albanië te ontdekken. Van strand tot stad Met een huurauto ontdek je Albanië gemakkelijk in je eigen ritme. Vanuit Villa Eva rijd je zo naar Durrës, een van de oudste steden van het land, met zijn indrukwekkende amfitheater, levendige boulevard en gezellige terrasjes. Rijd je verder langs de kust, dan kom je langs charmante dorpjes en uitgestrekte stranden waar het nog heerlijk rustig is. Ook natuurliefhebbers komen aan hun trekken: binnen een uur ben je bij het Karavasta Nationaal Park met lagunes, flamingo's en stille wandelpaden door de natuur. Voor een leuke dagtrip bezoek je de hoofdstad Tirana, een stad vol cultuur, historie en sfeer. Ligging Villa Eva * Op loopafstand van het strand * Op loopafstand van restaurants * Op 3 kilometer van winkels/supermarkt * Op 16 kilometer van centrum Durrës * Op 41 kilometer van luchthaven Tirana * Amfitheater van Durrës op 17 kilometer afstand Kamers * 2-persoonskamer, tuinzicht (max. 2 personen) * Formaat: ca. 19 m2 * Tweepersoonsbed * Badkamer met douche, toilet en haardroger * Mini-koelkast en koffiezetapparaat * Airconditioning * Televisie * Balkon of terras met zitjes * 2-persoonskamer, zeezicht (max. 2 personen) * Formaat: ca. 28 m2 * Qua faciliteiten gelijk aan de 2-persoonskamer, tuinzicht * Extra eenpersoonsbed voor 3e persoon Faciliteiten * Zwembad * Ligbedden * Wi-Fi * Lift * Parkeergelegenheid Extra's * Handdoekenwissel: dagelijks * Bedlinnenwissel: elke 3 dagen * (Tussentijdse) schoonmaak: dagelijks * Incheck mogelijk vanaf 15.00 uur * Uitchecken voor 11.00 uur * Babybedje beschikbaar (op aanvraag) * Accommodatie is niet rolstoeltoegankelijk Verzorging * Je verblijft bij Villa Eva op basis van Logies

Vanaf

 751